platforma blogowa portalu głos koszaliński

Świadomość w pubie Graal w Koszalinie. Reggae na halloween. Wygraj bilet!

Darłowski zespół reggae Świadomość zagra koncert w Koszalinie. 31 października 2014, czyli w halloween wystąpią w pubie Graal. Początek o godz. 20.

 

 

Świadomość

Świadomość

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 złotych i są dostępne w pubie Graal oraz w sklepie muzycznym Swing przy ul. Spółdzielczej. W dniu koncertu bilety kosztować będą 15 złotych (uczestnicy Zombie Walk, który 31 października 2014 przejdą ulicami Koszalina kupują bilet w cenie przedsprzedażowej).

* * *

UWAGA! GraMuzyka na trzy jednoosobowe zaproszenia na koncert Świadomości. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Co ma wspólnego reggae z zombie? Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni wejściówkami. Pamiętajcie, aby oprócz odpowiedzi podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekam do czwartku, do godz. 12.

* * *

Zespół ŚWIADOMOŚĆ powstał w styczniu 2002 r. Ich muzyka to reggae w specyficznym stylu, zainspirowanym takimi klimatami jak: folk, ska, dub, punk-rock czy nawet rock (połączenie muzycznych zamiłowań członków zespołu). Teksty grupy traktują o świecie, jaki widziany jest oczami członków zespołu z jego ciemnymi i dobrymi stronami. Nie brakuje w nich jednak optymizmu i radości z życia.

 

Różnorodność stosowanych instrumentów sprawia, że muzyka jest barwna, ciekawa i porywająca (zwłaszcza na koncertach). ŚWIADOMOŚĆ posiada nagrania, realizowane i wydane własnymi siłami – przy pomocy dostępnych środków. Jesienią 2006r. jeden z utworów (ciak-ciak remix) został zamieszczony na składance „młode lwy polskiego reggae”, dostępnej wraz z czasopismem „Free Colours” na terenie całego kraju.

 

W styczniu 2007 roku ŚWIADOMOŚĆ zagrała podczas AFRYKA REGGAE FESTIWAL w Toruniu. Kilka miesięcy później otrzymali zaproszenie do udziału w konkursowej części VII MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU REGGAE NA PIASKACH w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie głosami publiczności zdobyli główną nagrodę festiwalu!

 

Zespół już wielokrotnie występował w Koszalinie, m.in. podczas Juwenaliów Politechniki Koszalińskiej. Dali także akustyczny koncert w ramach cyklu Unplugged Radia Koszalin.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.