platforma blogowa portalu głos koszaliński

GraMuzyka TV. Odcinek 1: Generacja 2014

W pierwszym odcinku GraMuzyka TV fani muzyki i zespoły grające różne odmiany gitarowych dźwięków dowiedzą się niemal wszystkiego na temat zbliżającego się przeglądu Generacja 2014 w Koszalinie.

 

gramuzyka

 

 

Gość GraMuzyka TV – Mateusz Prus z koszalińskiego Centrum Kultury 105, które jest organizatorem Generacji 2014 wyjaśni kto, jak i do kiedy może zgłosić chęć udziału w przeglądzie, a także zdradzi, kto jest gwiazdą tegorocznej edycji.

Pojawią się także informacje o koncertach rockowych i metalowych w Szczecinie, w Słupsku i w Koszalinie.

Nie zabraknie nowości muzycznych z kraju i ze świata, ale głównym celem tego muzycznego magazynu jest prezentacja zespołów z Pomorza (przede wszystkim Słupska, Szczecina i Koszalina i okolic) i ich osiągnięć.

Zachęcam więc do kontaktu mailowego: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

I zapraszam do obejrzenia pierwszego magazynu GraMuzyka TV, jednocześnie prosząc o opinie, uwagi, pomysły dotyczące programu. Można je napisać w komentarzu pod artykułem, bądź też mailowo na mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl (w tytule maila proszę o wpisywanie GRAMUZYKA TV).

>>> GraMuzyka TV. Odcinek 1: Generacja 2014

Pozdrawiam,

Mariusz Rodziewicz

Komentarze (1) do “GraMuzyka TV. Odcinek 1: Generacja 2014”

  1. Radek Wu napisał(a):

    Dlaczego Generacja nadal jest niszowa choć ma już tyle lat tradycji ? Jakieś Eska festiwale mają mega budżet z ratusza a co z Generacją ? Koszaliński dobry produkt, który powoli umiera. Może nie mam racji…ale coś tu jest nie tak.