platforma blogowa portalu głos koszaliński

Ras Luta / Junior Stress / Kuba 1200 w Koszalinie. Wygraj podwójne zaproszenie!

Już 27 września 2014 r. w Clubie 105 w koszalińskim Centrum Kultury 105 wystąpią znani wykonawcy nurtu reggae: Ras Luta i Junior Stress, którym towarzyszyć będzie DJ Kuba 1200. GraMuzyka ma do oddania jedno podwójne zaproszenie na ten koncert.

junior-stress-ras-luta

Koncert, który o godz. 21 rozpocznie się w Clubie 105 jest elementem wspólnej trasy koncertowej Ras Luty i Juniora Stressa, którzy promują swoje ostatnie solowe albumy.

 

Płyta “Sound Systemowej Sceny Syn” Juniora Stressa, zebrała świetne recenzje – balansujący między reggae i hip-hopem krążek przemawia nie tylko do fanów gatunku. Ras Luta dopiero wypuścił akustyczny album, którego limitowany nakład rozszedł się w ciągu kilku tygodni, ale już zapowiada kolejną, tym razem darmową produkcję, swój autorski mixtape.

 

Trzeba tu dodać, że Junior Stress i Ras Luta przez ostatnich 10 lat wielokrotnie spotkali się na klubowych i festiwalowych scenach w Polsce i zagranicą. Nieraz też pracowali wspólnie w studio, wspierając się przy kolejnych swoich produkcjach. Tej jesieni, po raz pierwszy, ruszają we wspólną trasę. Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i Kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae.

 

Bilety na ten koncert można kupić w przedsprzedaży za 25 złotych. Dostępne są jeszcze w kasie Centrum Kultury 105 w godz. 11-16, w kasie kina Kryterium, która otwierana jest na pół godziny przed pierwszym seansem (w dni robocze najczęściej o godz. 15:30), bądź też internetowo za pośrednictwem strony www.ck105.koszalin.pl (zakładka „Kup bilet”). W dniu koncertu bilety kosztować będą 30 złotych. Liczba miejsc ograniczona.

 

Ale UWAGA! Blog GraMuzyka ma jedno podwójne zaproszenie na koncert Ras Luta / Junior Stress w Clubie 105. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Za co lubię reggae? Odpowiedź na to pytanie należy wysłać na maila mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując RAS LUTA/JUNIOR STRESS CLUB105, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do środy 24 września 2014 r. do godz. 12. Dwuosobową wejściówkę otrzyma osoba, której odpowiedź będzie najciekawsza. Zwycięzca zostanie poinformowany mailowo, bądź telefonicznie.

 

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.