platforma blogowa portalu głos koszaliński

Calm Hatchery „Fading Reliefs”. Premiera 15 września 2014

Słupski zespół death metalowy Calm Hatchery atakuje nową, trzecią płytą. „Fading Reliefs”, na którym znalazło się osiem premierowych numerów premierę będzie miał 15 września 2014.

Calm Hatchery - Fading Reliefs

Calm Hatchery – Fading Reliefs

Fani metalu z Koszalina i okolic powinni pamiętać Calm Hatchery. Zespół ten w 2011 roku zdobył główną nagrodę przeglądu Generacja i wystąpił na koncercie finałowym przed Vaderem i Napalm Death.

 

„Fading Reliefs” Calm Hatchery to 8 utworów w ponad pół godziny; najwyższej jakości brutalny i techniczny death metal, który przypadnie do gustu fanom Morbid Angel, Hate Eternal, Immolation. Ten krążek to bez wątpienia najbardziej zróżnicowany, dojrzały i najlepszy materiał w dorobku kwartetu ze Słupska. Album został nagrany, zmasterowany i zmiksowany w białostockim Hertz Studio przez braci Wiesławskich. Za oprawę graficzną odpowiada Mentalporn.

 

Oto klip do utworu „Blessing Of Mantra” (Riff zwrotkowy po prostu miażdży!)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BEURU-fEZO4[/youtube]

Oto jak lider zespołu Huzar komentuje zawartość nowej płyty: – „Fading Reliefs” to album niepokojący, filozoficzny, agresywny, momentami przestrzenny i etniczny, obnażający człowieka z jego fałszywego wyobrażenia o swoim znaczeniu istnienia we wszechświecie, z jego religiami i mitologiami. Jednocześnie ukazujący drogę poprzez samopoznanie i wyciszenie… W drodze wyjątku zamieściliśmy specjalny utwór w języku polskim i angielskim ku chwale Powstania Warszawskiego w 1944!”.

Album jest wydany w dwóch wersjach: standard oraz limitowaną edycję 200 egzemplarzy deluxe edition, który oprócz krążka zawiera także wyszywaną naszywkę, kostkę gitarowa z logiem zespołu oraz slipcase. Obu wersji szukaj na stronie wydawcy >>> selfmadegod.com

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=W_MF6vlmepA[/youtube]

Zespół CALM HATCHERY założony został w 2002 roku; po wydaniu demówki i debiutanckiej płyty CALM HATCHERY podpisał kontrakt z wytwórnią Selfmadegod Records. Album „Sacrilege Of Humanity” otrzymał wiele pozytywnych opinii zarówno ze strony prasy jak i fanów co zaowocowało m.in. kilkoma trasami po Polsce supportując VADER. Muzyka zespołu to techniczny i brutalny death metal.

Już 11 września rusza trasa Blitzkrieg VII z udziałem VADER, VESANIA oraz CALM HATCHERY. Zespół będzie promował nowy album w 14 polskich miastach:

11.09 – Łódź, Luka
12.09 – Wrocław, Alibi
13.09 – Poznań, Eskulap
14.09 – Szczecin, Słowianin
16.09 – Bydgoszcz, Estrada
17.09 – Gdańsk, Parlament
18.09 – Białystok, Zmiana Klimatu
19.09 – Warszawa, Stodoła
20.09 – Kraków, Fabryka
21.09 – Bielsko-Biała, Rudeboy
25.09 – Zabrze, Wiatrak
26.09 – Rzeszów, Vinyl
27.09 – Jasło, Hala Mosir
28.09 – Lublin, Graffiti
„Fading Reliefs” – lista utworów:

1. Sun of God
2. Illusory World
3. Flaming Prophecies
4. Blessing Of Mantra
5. Bomben uber Warschau
6. Luminous Bardo Transition
7. State Of Bodhi
8. In The Midst Of Nothingness
9. Bomby nad Warszawą (bonus track)

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.