platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom 2014. Zagraj z Peją

Znany raper Peja będzie gwiazdą charytatywnej akcji Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom. Jesteś raperem? Ty też możesz zagrać na tym koncercie.

Peja

Peja


Już 3 października w koszalińskim klubie studenckim Kreślarnia zorganizowana zostanie 10. edycja charytatywnego koncertu Koszaliński Hip-Hop Koszalińskim Dzieciakom im. Grzegorza „Onila” Oniszczuka. – Jak co roku wraz z miejscowym oddziałem PCK organizujemy zbiórkę na wyprawki szkolne dla biednych dzieci z naszego regionu – wyjaśnia Przemysław 4P Majewski, koszaliński raper, który pomysłodawcą akcji. Warto od razu dodać, że koncert, na którym każdego roku grają przede wszystkim hip-hopowcy z naszego regionu kończy się dużym sukcesem. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji udało się zebrać ponad 70 tysięcy złotych, które PCK przeznaczyło na zakupy wyprawek dla najbardziej potrzebującym dzieciom z Koszalina i okolic.
Już w zeszłym roku 4P zapowiadał, że dziesiąta, czyli jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa. I tak właśnie się stanie, ponieważ gwiazdą tegorocznego koncertu będzie… Peja, jeden z najbardziej znanych w Polsce raperów, działający na rodzimej scenie od ponad 20 lat, którego ostatnie albumy osiągają status Złotej Płyty już w dniu premiery.
– Oczywiście chcemy, aby jak co roku w akcję włączyli się raperzy z Koszalina i okolic – przyznaje 4P i za pośrednictwem Głosu Koszalińskiego i portalu www.gk24.pl zaprasza młodych hip-hopowców do zgłaszania chęci udziału w koncercie, wsparcia tej charytatywnej akcji i wystąpienia na jednej scenie z Peją.
Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.gk24.pl/khkd2014.

 

O tym, kto weźmie udział w koncercie zdecydują sami fani hip-hopu w głosowaniu za facebookowych i SMS-owym. – W koncercie weźmie udział czterech raperów z najwyższą liczbą głosów. Każdy ze zwycięzców będzie mógł na scenie Kreślarni zaprezentować cztery swoje utwory – dodaje Przemysław Majewski.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.