platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Demonologia II, czyli Słoń / Mikser / DJ Soina na żywo w Kreślarni

Demoniczni raper Słoń, producent Mikser oraz DJ Soina i ich „Demonologia II” po raz kolejny zawita do Koszalina. Tym razem koncert tej ekipy odbędzie się w klubie studenckim Kreślarnia. Chcesz wygrać bilet? Czytaj ten tekst do końca.

Demonologia 2

Demonologia 2

Kiedy? 12 września 2014. Początek o godzinie 19. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 złotych,w dniu koncertu – 35 złotych.

Jako supporty zaprezentują się:

Piasto
Jamro
Kubaz x Luzak
ElGostek x Teli x Klapekmojżesza
Konkret x Pelcu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a8ie5Pkjy1g[/youtube]

W duecie z producentem muzycznym Mikserem Słoń nagrał materiał pt. Dem6n6l6gia (2010), który stanowił stylistyczną kontynuację debiutu rapera. Na nagranej z udziałem licznych gości płycie wystąpił m.in. wokalista zespołu Turbo – Tomasz Struszczyk. W 2012 roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt. Szkoła wyrzutków. Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju (OLiS). Rok później ukazał się drugi album Słonia zarejestrowany z Mikserem zatytułowany Demonologia 2. Trzypłytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k5PSA0tZPvk[/youtube]

Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ukazało się na rynku 4 października 2013 roku.
W sumie na dwóch płytach CD znalazło się 27 utworów z gościnnym udziałem takich wykonawców jak Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, Kacper HTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.
Artyści o albumie: “Prace nad płytą trwały rok. 12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym. Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z tracków zawartych na “D2″ powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!” .

 

UWAGA! Blog GraMuzyka ma do rozdania 10 jednoosobowych biletów na ten koncert. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co Cię kręci w „Demonologii”? Odpowiedzi należy wysyłać na maila mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując DEMONOLOGIA KREŚLARNIA, a w treści oprócz odpowiedzi na pytanie, także swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekam do czwartku, do godz. 12.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.