platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie. Skorup zagra w klubie Plastelina

Skorup, raper z Gliwic zagra w piątek 22 sierpnia 2014 r. koncert w Koszalinie. W klubie Plastelina będzie można usłyszeć m.in. utwory z jego ostatniej płyty „Piękna pogoda”.

Skorup

Skorup

Skorup to raper i producent muzyczny, autor czterech płyt solowych: „Pieśń Wajdeloty” (2006), „Droga Watażki”(2009), „Etos Kowboja”(2011) i „Piękna Pogoda”(2013). Związany z wydawnictwem MaxFloRec. Wspólnie z Bu, Metrowym i HK Rufijokiem członek zespołu Kosmos, którego płyta zatytułowana „Kosmos” ukazała się w październiku 2012 nakładem wytwórni Protest Song.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Zw2qkXBsAxQ[/youtube]

Teledysk do utworów „Solidarność/Z Bandą” pochodzący z solowej płyty „Etos Kowboja” został wyróżniony na festiwalu Yach Film 2011 w kategori Grand Prix. Na co dzień współpracujący z DJ’em Hopbeatem i Tomkiem Muchą w których towarzystwie występuje na żywo. Udzielał się gościnnie na wielu płytach, współpracował z takimi artystami jak: Grubson, Liroy, Rahim, Tabu, Gano, Bas Tajpan, Proceente i wieloma innymi.

Skorup przyjedzie do Koszalina z DJ-em Juvsonem oraz skrzypkiem Tomaszem Muchą. Koncert w klubie Plastelina rozpocznie się o godz. 21. Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 złotych. W dniu koncertu wstęp kosztuje 20 złotych.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.