platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Dr Misio w Kołobrzegu w lipcu 2014. Wygraj bilet!

Dr Misio, czyli zespół, którego wokalistą jest znany aktor Arkadiusz Jakubik przyjedzie do Kołobrzegu. 11 lipca zagra w klubokawiarni „Centrala”. Początek koncertu o godz. 20. Wstęp kosztuje 35 złotych w przedsprzedaży i 40 złotych w dniu koncertu.

Dr Misio w Kołobrzegu

Dr Misio w Kołobrzegu

Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7vnqnrOuTOs[/youtube]

Dr Misio pod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek” przyłożył Mateusz Pospieszalski.

UWAGA! Blog GraMuzyka ma do rozdania 2 pojedyncze bilety na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki pseudonim nosi postać w którą wcielił się Arek Jakubik w telewizyjnym serialu „Piąty Stadion”? Odpowiedzi należy wysyłać do 8 lipca 2014 r. do godz. 12 na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl. W tytule należy wpisać DR MISIO W KOŁOBRZEGU, a w treści oprócz odpowiedzi, także imię, nazwisko i telefon kontaktowy. 

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.