platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koszalin: Koncert Rock / Metal Akustycznie już 7 czerwca 2014. Pamiątkowe t-shirty

Już 7 czerwca 2014 r. w koszalińskim pubie Graal zorganizowany zostanie koncert Rock / Metal Akustycznie, podczas którego cztery zespoły zagrają utwory mocno rockowych i metalowych zespołów w wersjach „bez prądu”. Przygotowywane są także pamiątkowe koszulki w limitowanej edycji.

 

Jeśli widzieliście już plakaty promujące nasz koncert i spodobała się Wam czaszka na tle skrzyżowanych gitar akustycznej i elektrycznej, to możecie mieć ten wzór na t-shircie. Do wyboru będą koszulki w kolorze czarnym, szarym i białym. Gramatura 180-195. Jak będą wyglądać? (Dodatkowo na plecach będzie napis Rock / Metal Akustycznie, nazwy zespołów i utwory, które wykonają).

 

 

UWAGA! To na razie wizualizacje, ale t-shirty będą wyglądać bardzo podobnie. Koszulki, podobnie jak w przypadku koncertu Tribute To Dime / Pantera wyprodukuje koszalińska firma Druklin. Można więc być pewnym, że ich jakość będzie wysoka (trzeba oczywiście pamiętać, aby prać je odwrócone na lewej stronie najlepiej w temperaturze 30 stopni Celsjusza). Koszt koszulki w przedsprzedaży to 39 zł. Zachęcamy do składania zamówień pod adresem mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując ROCK/METAL T-SHIRT, rozmiar oraz płeć. Pięć pierwszych chętnych osób otrzyma  także bilet na koncert w promocyjnej cenie 11 złotych.

I dla przypomnienia.

Rock/Metal Akustycznie to koncert, podczas którego będzie można usłyszeć około 20 utworów mocno rockowych i metalowych zespołów. Będą to przede wszystkim ballady, choć nie tylko. Blog GraMuzyka będący częścią portalu Głosu Koszalińskiego, który jest organizatorem koncertu zaprasza na imprezę nie tylko zagorzałych fanów mocnych gitarowych brzmień, ale także wszystkich tych, którzy chcieliby się przekonać, że rock i metal oprócz mocy decybeli ma także mnóstwo pięknych melodii.

W koncercie wezmą udział cztery zespoły: duet młoda utalentowana Klaudia Wieczorek i pianista Daniel Chrząszcz; CHF Acoustic Trio, czyli gitarzyści Przemysław Olszewski i Grzegorz Wypych oraz wokalista Remigiusz Błaszków; koszaliński zespół Bacteryazz, w którym grają muzycy zespołów Kaboom! i 4. Piętro; oraz połczyński zespół Doobragramy znany już koszalińskiej publiczności m.in. z koncertu w Radiu Koszalin.

 

Kapele zmierzą się z repertuarem m.in. takich kapel jak Metallica, Slipknot, Black Sabbath, Faith No More, Alice In Chains, Soundgarden i innych.

Początek imprezy w pubie Graal o godz. 19. Bilet kosztuje 15 złotych w przedsprzedaży (do kupienia w pubie Graal, w sklepie muzycznym Swing i szkole Music Heaven) i 25 złotych w dniu koncertu.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.