platforma blogowa portalu głos koszaliński

Dawid Podsiadło w kinie Kryterium w Koszalinie. Jak zdobyć darmowe bilety?

400 osób będzie mogło zobaczyć koncert Dawida Podsiadło w Koszalinie. Bilety będą rozdawane w poniedziałek 26 maja 2014 roku. Sam występ odbędzie się 28 maja 2014 w sali kina Kryterium.

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

O koncercie Dawida Podsiadło w Koszalinie mówi się ostatnio bardzo dużo.

Od momentu pojawienia się informacji o bezpłatnym koncercie Dawida Podsiadło w Koszalinie pracownicy Centrum Kultury 105 odebrali wiele telefonów z zapytaniem o sposób zdobycia biletu. Sam także odbierałem maile i telefony od fanów wokalisty. Nie tylko z Koszalina, ale także z okolicznych miast, m.in. ze Słupska.

Od początku wiadomo było, że będą one rozdawane od 26 maja w kasie kina Kryterium. Paweł Strojek, dyrektor Centrum Kultury 105 wyjaśnia szczegóły. – Kasę kina otwieramy o godz. 16. Każda osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie dwa bilety – stwierdza. – Zdecydowaliśmy też ostatecznie, by koncert odbył się nie w Clubie 105, a w sali kina Kryterium – mówi Paweł Strojek. Ile dokładnie będzie miejsc? W kinie Kryterium jest 420 miejsc (Club 105 może pomieścić około 200 osób.). – Od tego trzeba odjąć kilka, kilkanaście miejsc m.in. na ustawienie aparatury akustyka. Rozdamy w sumie 400 biletów.

Czy wszystkie bilety trafią do chętnych, by obejrzeć koncert, czy zarezerwowana została także jakaś pula dla tzw. VIP-ów. – To mieszkańcy Koszalina są dla nas VIP-ami i na pewno wszystkie te wejściówki trafią do nich – dodaje Paweł Strojek.

Mimo podwojenia liczby darmowych biletów można się spodziewać, że i tak wiele osób odejdzie z kwitkiem. Można śmiało przypuszczać, że Dawid Podsiadło mógłby przyciągnąć tylu fanów, którzy zapełniliby halę widowiskowo-sportową, albo amifteatr. Dyrektor CK105 mówi jednak, że nie ma możliwości przeniesienia koncertu do żadnego z tych miejsc, ponieważ umowa z artystą była podpisywana na koncert klubowy. Koncert w hali, czy amfiteatrze kosztowałby dużo więcej.

– Ale jeśli faktycznie zainteresowanie będzie tak duże, to od razu zaczynamy rozmowy z menadżerem, żeby w przyszłym roku zorganizować duży koncert dla koszalinian – kończy Paweł Strojek.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.