platforma blogowa portalu głos koszaliński

Klaudia Wieczorek w MBTM. Zagłosuj na koszaliniankę!

Klaudię Wieczorek, młodą utalentowaną wokalistkę z Koszalina, w niedzielę będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo w telewizji Polsat. Wystąpi w programie Must Be The Music. 

Klaudia Wieczorek / źródło: profil facebookowy Klaudii

Klaudia Wieczorek / źródło: profil facebookowy Klaudii

– Nie ukrywam, że trochę się stresuję, bo jednak występ na żywo. Myślę jednak, że dobrze przygotowałam się do programu i nie będzie niespodzianek – mówi nam Klaudia. – No i będę miała wsparcie. Jadą ze mną moi rodzice, dwie koleżanki i mama jednej z nich.

Przypomnijmy, że podczas swojego pierwszego występu w Must Be The Music Klaudia świetnie wykonała utwór Stinga „Fields Of Gold”, czym oczarowała wszystkich jurorów programu. Czy tak będzie także tym razem? – Zachęcam wszystkich do oglądania programu w niedzielę po godz. 20. Jeśli spodoba się Wam mój występ, to oddajcie na mnie swój głos – prosi Klaudia, tegoroczna maturzystka, która już w poniedziałek musi się stawić w szkole, by zdawać kolejny egzamin.

To w telewizji. A na żywo? Klaudię Wieczorek będzie można zobaczyć i usłyszeć 7 czerwca, bo wraz z pianistą Danielem Chrząszczem wystąpi w pubie Graal na koncercie Rock / Metal Akustycznie. Zaśpiewa cztery utwory rockowe i metalowe w wersji „bez prądu”. Więcej o koncercie TUTAJ >>> Rock / Metal Akustycznie

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.