platforma blogowa portalu głos koszaliński

Most Blunted Graffiti Jam 2014. Kolejna edycja w maju

Grupa ludzi zaangażowanych i kreatywnych Most Blunted z Koszalina przygotowuje się do kolejnej edycji imprezy Graffiti Jam. Można już zamówić okolicznościową koszulkę w limitowanej edycji.

 

Most Blunted Jam 2014

Most Blunted Jam 2014

Całkowity dochód ze sprzedaży koszulek zostanie wykorzystany na organizację imprezy: m.in. przygotowanie ściany do graffiti, zakup farb w sprayu. – Projekt wykonał nasz przyjaciel Kamil Sarnowski – podaje na swoich profilu FB Most Blunted. T-shirty są produkowane w koszalińskiej firmie Druklin.

Most Blunted Graffiti Jam 2014 odbędzie się 3 maja przy ul. Franciszkańskiej tuż przy restauracji McDonald’s i sklepie Lidl. Będzie trwało cały dzień. Wieczorem impreza przeniesie się do klubu Plastelina, gdzie odbędzie się after party. – W odróżnienieniu od poprzednich edycji, tym razem nie będzie to koncert. Rezygnujemy z niego, ponieważ w maju w Koszalinie odbędzie się kilka naprawdę dobrych koncertów i nie chcemy zmuszać odbiorców do nadwyrężania budżetu – tłumaczy Miłosz „Czez” Wołkowicz, jeden z głównych organizatorów imprezy, założyciel Most Blunted. – Na after party będzie można posłuchać najlepszej muzyki prezentowanej przez naszych najlepszych DJ’i z grupy Most Blunted: od funku, przez rap, po Jump Up Drum N’ Bas czy Jungle.

Więcej szczegółów wkrótce, a tymczasem zachęcamy do składania zamówień na okolicznościowe koszulki. Zamówienia należy kierować na adres: info@mostblunted.pl

Most Blunted Jam 2014. T-shirt

Most Blunted Jam 2014. T-shirt

 

Most Blunted - t-shirt

Most Blunted – t-shirt

Most Blunted - bluza

 

Warto przypomnieć, że miłośnicy graffiti, czyli sztuki malowania farbami w sprayu na murach doskonale pamiętają, że koszalińskie imprezy dla malarzy przez wiele lat odbywały się przy ul. Chałubińskiego. Na ścianach położonych tam garaży powstawały profesjonalne rysunki. Po kilku latach przerwy w 2011 roku w nowym miejscu mini jam zorganizowała ekipa z True Colors, a w 2012 roku wspólnie z grupą zapaleńców z Koszalina działającą jako Most Blunted i zrzeszającą ludzi kreatywnych i zaangażowanych, m.in. raperów, producentów muzycznych, DJ-ów i grafficiarzy postanowiła powrócić do tej tradycji i zorganizowała pierwszy Graffiti Jam.

Wideo z Graffiti Jam 2013.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=62UIwHlvn4s&hd=1[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RGUB8TlM1_g&hd=1[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5ZEm8ZqxW4g&hd=1[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

 

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.