platforma blogowa portalu głos koszaliński

Oil Stains: wideo z próby duetu. Koncert już w marcu 2014

Koszaliński duet Oil Stains już 14 marca 2014 roku zagra w koszalińskiej Centrali Artystycznej koncert. Podczas ich występu będzie można usłyszeć m.in. jeden z ich najnowszych utworów: „When The Leaves Fall Down”.

Oil Stains / fot. Mariusz Rodziewicz

Oil Stains / fot. Mariusz Rodziewicz

Oto ten utwór.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_z0DrAmd7VU&hd=1[/youtube]

Klip do tego utworu powstał bardzo spontanicznie. Niespodziewanie zostałem zaproszony na próbę Oil Stains. Miałem ze sobą kamerę i cyfrowy aparat. Kamera stanęła na jednym ze stojących w sali prób wzmacniaczy, aparat został w moich rękach. Chłopaki zagrali utwór… i już.

Świetny utwór. Zachęcam do ponownego włączenia i odsłuchania.

Przypominam, że Oil Stains to koszaliński duet, który tworzą gitarzysta Maciek Sztyma oraz Sebastian Strycharczuk – perkusista i wokalista w jednej osobie. Muzykę, którą grają ochrzciłem mianem noise-bluesa. Sami muzycy piszą, iż są Root Rock Power Duo. Jak by ich muzyki jednak nie nazwać, to jedno powiedzieć można na pewno. To bardzo dobrze wykonane rockowe granie.

Zespół będzie można na żywo zobaczyć 14 marca 2014 r. w Centrali Artystycznej w Koszalinie. Oprócz Oil Stains na scenie klubu zaprezentuje się inny bluesowy duet – Zwierzak i Doktor Ł. Początek koncertu o godz. 20. Wstęp kosztuje 10 złotych.

Czytaj też >>> Koncert w Graalu: Oil Stains i Projekt Borsuk. Energia dwóch duetów [wideo]

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.