platforma blogowa portalu głos koszaliński

Good Vibe Festival 2014. Zagra Eugeniusz Kowalski

W maju 2014 w Koszalinie zorganizowana zostanie druga edycja Good Vibe Festival. Jednym z zespołów, które zagrają na tej imprezie będzie Eugeniusz Kowalski.

Eugeniusz Kowalski

Eugeniusz Kowalski

Zespół stworzony przez poznańskich muzyków oscylujących wokół muzyki Soul oraz R&B. Teksty dotyczą przeróżnych aspektów i problemów życia współczesnego człowieka- wykreowanego przez nas Eugeniusza K. Podczas krótkiej działalności udało mu się zyskać II nagrodę w WFFM jak i zdobycie sympatii internautów oraz najwyższe uznanie wybitnych muzyków i dziennikarzy muzycznych, w konkursie SKODA AUTO MUZYKA. Dzięki temu zespół miał zaszczyt wystąpić podczas koncertu finałowego w studiu im. Agnieszki Osieckiej  Radiowej Trójki wraz w ponownym występie podczas Audycji Piotra Stelmacha „Offensywa” w Radiowej Trójce. Obecnie zespół pracuje nad debiutancką Epką.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2U5C0X5lLro&hd=1[/youtube]
Skład zespołu:
Michał Sobierajski– wokal,piano, synth, muzyka, słowa
Fryderyk Szulgit- gitara, sound effects, aranżacja
Paweł Stachowiak- gitara basowa, aranżacja
Andrzej Konieczny- perkusja, synth, sound effects, aranżacja

Grupa zagra podczas pierwszego dnia czyli 16 maja 2014 r. w koszalińskim Domku Kata. Festiwal potrwa 2 dni i odbędzie się 16 i 17 maja.

Posłuchaj >>> Eugeniusz Kowalski na Soundcloud

Piotr Bartyś cyt: „Erykah Badu, Maxwell, Robert Glasper Experiment , d’Angelo – to półka, na której można umieścić muzykę debiutantów z Poznania. Mimo że w Polsce wielu artystów gra – lub usiłuje grać – czarne dźwięki, mało kto potrafi zabrzmieć tak dobrze, jak oni. Wokalistą kwartetu jest piekielnie uzdolniony Michał Sobierajski, (swoje wszechstronne umiejętności pokazał w programie „The Voice Of Poland”) on początkowo pisał muzykę i słowa, obecnie muzyka jest dziełem wszystkich członków grupy, którą obok Michała tworzą Fryderyk Szulgit (g, sound effects), Paweł Stachowiak (bs), Andrzej Konieczny (dr, synth, sound effects).”

Jeśli chcesz zobaczyć, jak było podczas pierwszej edycji GVF kliknij TUTAJ >>> Good Vibe Festival 2013 [wideo, zdjęcia, relacje]

Kolejne wieści o Good Vibe Festival 2014 szukajcie na GraMuzyka w kolejnych tygodniach.

Good Vibe Festival 2014

Good Vibe Festival 2014

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.