platforma blogowa portalu głos koszaliński

Materia w trasie koncertowej. Zagra m.in. w Kołobrzegu

Szczecinecka metalowa Materia po krótkiej przerwie wraca do koncertowania. Już w piątek 28 lutego 2014 r. zagra w Kołobrzegu w Klubokawiarni Centrala, a potem jedzie w kolejne miejsca.

Materia

Materia

Już w najbliższy piątek Materia wraca do koncertowania, po krótkiej przerwie. Szczecinecka formacja, to jeden z najbardziej utalentowanych, a także bardzo aktywnych, zespołów na polskiej scenie metalowej. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście na żywo, to możecie się o tym przekonać już  wkrótce, wybierając się na ich koncert.
Materia to muzyczni pasjonaci praktycznie od urodzenia. Swoją skromnością i prawdziwą miłością, wkładaną w to co robią, porwali serca milionów osób w Polsce. Finaliści szóstej edycji Must Be The Music doskonale wiedzą, jak zachęcić publiczność. Ich domeną są przede wszystkim połamane, djentowe rytmy i riffy, których nie powstydziliby się panowie z Meshuggah, świetne czyste i krzyczane wokale i przede wszystkim niesamowita energia na scenie – to jest muzyka, obok której nie można przejść obojętnie!
Występowali między innymi na jednej scenie/festiwalu wraz z: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated, Frontside. Grali na m.in. na: Sonisphire (2010), Przystanek Woodstock (2011), Jarocin Festial (2010). Metal Fest (2013) Zagrali ponad 150 koncertów w całej Polsce, a w ostatnim roku również trasę po Europie odwiedzając 10 krajów i zahaczając o 22 miasta.
Ostatni album Materii „Case of Noise” pojawi się ponownie w sklepach już 15 marca, za sprawą Fonografiki.

28.02 – Kołobrzeg – Klubokawiarnia Centrala
1.03 – Słupsk – Motor Rock Pub
7.03 – Żary – Pub Max
9.03 – Piła – Bar Desperado
4.04 – Black Star Fest (Poznań) – U Bazyla
5.04 – Wejherowo – Busola
24.04 – Lublin – Graffiti

(materiały prasowe)

Komentarze (1) do “Materia w trasie koncertowej. Zagra m.in. w Kołobrzegu”

  1. Radek Wu. napisał(a):

    \m/