platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kroolik Underwood w Koszalinie. Klub Plastelina marzec 20-14

1 marca 2014 w koszalińskim klubie Plastelina wystąpi Kroolik Underwood, czyli raper, wokalista, producent muzyczny w jednej osobie wraz z zespołem. 

Kroolik Underwood

Kroolik Underwood

Kroolik Underwood – raper, wokalista, gitarzysta, autor tekstów, producent muzyczny, realizator dźwięku.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął we wczesnych latach 90-tych,śpiewając w chórze i uczęszczając na lekcje gry na instrumencie. W roku 1996 założył wraz z kolegą ze szkolnej ławki duet rapowy”L.A.B.K” . Demówki zrobiły spory szum w lokalnym radiu miasta Gniezno. Jest współtwórcą powstałego w 1998 roku zespołu KARTEL TONCRUBE, a co za tym idzie producentem 90% bitów, aranżacji mixów.

Z zespołem jest związany na stałe do dnia dzisiejszego.Od początku pogłębiał swoją wiedzę na temat realizacji dżwieku i szlifował umiejętności przy zgrywaniu kolejnych projektów zespołu kartel tcb jak i realizując mixując czy masterując projekty lokalnych składów i wykonawców takich jak m.in. SKRZYDŁO STRASZYDŁO czy KRYMINAZZ.

 

Poza tym był zaangażowany w wiele innych projektów takich jak hardkorowa grupa FUZZY LOGIC gdzie był wokalistą i kompozytorem większości utworów. Zafascynowany muzyką i jej wieloma gatunkami stworzył takie albumy jak „GNO progresive”, utrzymany w klimacie progresive house czy „drum’n’bass collection”oba projekty nie ujrzały światła dziennego, gdyż jak sam uważa nie były tym co chciał uzyskać.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji nagrań,komponowaniu mixowaniu, masterowaniu, czy też grze na rożnych instrumentach sprawiły ze jest on całkowicie samowystarczalny.

 

W czerwcu 2012 roku pojawił się debiutancki album Kroolika zatytułowany „Gentleman flow”, album ten został wydany przez poznańską, prężnie działającą wytwórnie RPS Enterteyment, której właścicielem jest sam Peja, znany w całym kraju i za granicą legendarny juz rapper głównego nurtu.
Album promuja 3 teledyski do utworów ”Maximum, Fabryka Hitów oraz Anarchia”. Juz 12.10.13 bedzie mieła miejsce premiera 2 legalnego albumu zatytuowanego ”Punkt G”.

W klubie Plastelina Kroolik Underwood wystąpi wraz z zespołem:

● TRASA – hype
● KUBA LECIEJ – gitara
● SZPAL – drums
● DJ WLB – scratch

Afterparty: RAP/R’n’B/FUNK
DJ weeDJet

Start: 21:00
Bilety:
– 15 PLN w przedsprzedaży
– 20 PLN w dniu koncertu

Bilety do nabycia w:
– Klubie Plastelina (ul. Mickiewicza 8/7a)
– Sklepie Black Beat (Galeria EMKA, 1 piętro)
– Sklepie Jigga (ul. Dworcowa 12)

!!!UWAGA!!!
!!!LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

WSTĘP NA IMPREZĘ OD 17 ROKU ŻYCIA!

(materiały prasowe)

Komentarze (1) do “Kroolik Underwood w Koszalinie. Klub Plastelina marzec 20-14”

  1. Joasia Marcinkiewicz napisał(a):

    Wybieram się 😀 jego utwory wyzwalają we mnie pozytywną energię