platforma blogowa portalu głos koszaliński

Grupa wokalna Forte na Walentynki w Centrali Artystycznej

Jeśli nie masz pomysłu na walentynkowy wieczór w Koszalinie i chcesz usłyszeć znane utwory Franka Sinatry, The Doors, zespołu Hey i wielu innych to wybierz się do Centrali Artystycznej. W koncercie „All You Need Is Love” wystąpi Grupa Wokalna Forte.

Grupa Wokalna „Forte” działa przy Centrum Kultury 105 w Koszalinie. Tworzą ją nie tylko wokaliści, ale także instrumentaliści. Muzyka przez nich wykonywana jest bardzo różnorodna: poczynając od klasycznego rocka, bluesa, na piosence aktorskiej kończąc.

14 lutego o godz. 19 w Centrali Artystycznej rozpocznie się koncert Forte zatytułowany „All You Need Is Love!!!”. – Przygotowaliśmy różnorodny wokalno-instrumentalny repertuar składający się z dwudziestu trzech utworów – przyznaje Łukasz Tymiński, z GW Forte. –  Wśród nich znajdują się nasze aranżacje klasyków takich wykonawców jak, np. Frank Sinatra, The Doors, Hey, czy Kabaret Starszych Panów. W zeszłym roku organizowaliśmy podobne wydarzenie, tylko nie z okazji walentynek. Można go zaliczyć do udanych, czym świadczyła pełna po brzegi widownia.

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.