platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kata Rockowa Chata. Zagra Kaboom! 7 grudnia 2013

Koszaliński band Kaboom!, to kolejna rockowa kapela, która zagra w Domku Kata w ramach nowego cyklu koncertów organizowanych przez  Centrum Kultury 105 – Kata Rockowa Chata. Ich występ rozpocznie  się o godz. 19:30.

Kaboom!

Kaboom!

Kaboom! jest świetnie znany fanom rocka z Koszalin. Zespół istnieje już od ośmiu lat i zagrał już wiele koncertów w swoim mieście. Po raz ostatni zaprezentowali się w 2012 roku, 21 grudnia przy okazji „końca świata”. Było wybuchowo! >>> Kaboom! zagrał na koniec świata. Z Kawałka Podłogi zostały zgliszcza [film, zdjęcia]

Jak obiecują muzycy koncert Domku Kata będzie inny niż ten w Kawałku Podłogi.

– Dlaczego warto przyjść na najbliższy koncert Kaboom! ? Choćby dlatego, że będzie można usłyszeć na żywo niemal cały przekrój twórczości zespołu. Pojawią się najstarsze numery, jak choćby „Zniewoleni”, pojawią się kawałki dobrze znane, jak „Porfiria”, „Nikotyna”, czy „Po co?”. Pojawią się piosenki nowsze, mniej znane, jak choćby ballada „Urojony lęk przed lataniem” – mówi Wojciech Narejko, perkusista Kaboom!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6IH7fDpO6Es[/youtube]

Zespół pojawił się niedawno w telewizyjnym show Must Be The Music. Jurorom zaprezentował jedyny w swoim repertuarze cover „Paint It Black” pierwotnie grany przez The Rolling Stones. Podczas sobotniego koncertu będzie go można usłyszeć w całości.

– Zagramy również kompletnie nową, premierową piosenkę „Osiodłać myślenie”, która nie była jeszcze nigdzie emitowana – dodają muzycy i zapewniają: – Na koncercie każdy będzie mógł nabyć koszulkę zespołu lub też nagrania.

Początek koncertu  o godz. 19:30. Wstęp kosztuje 10 złotych.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.