platforma blogowa portalu głos koszaliński

Jola Tubielewicz poza finałem Must Be The Music

Jola Tubielewicz, wokalistka z Białogardu dała świetny występ w półfinale Must The Music. Niestety zabrakło jej SMS-owych głosów, aby wejść do ścisłego finału.

Jola Tubielewicz

Jola Tubielewicz

Tuż po występach castingowych Jola Tubielewicz mówiła, że najbardziej obawiała się oceny Kory, ale zarówno ona, jak pozostała część jury była bardzo zadowolona z występu białogardzianki dzięki czemu weszła do grupy półfinalistów.

W niedzielę Jola Tubielewicz nie miała jednak możliwości ponowni zapoznać się ze zdaniem tej jurorki, ponieważ ze względu na chorobę nie pojawiła się w loży jurorskiej. Pozostali jurorzy nie szczędzili pochwał dla umiejętności Joli Tubielewicz, która w programie wykonała klasyczny rockowy utwór „All Right Now”. Wszyscy zgodnie orzekli, że scena to jej żywioł, a Elżbieta Zapendowska apelowała do kompozytorów, aby pisali utwory specjalnie dla Joli.

Jak się okazało, Jola Tubielewicz znalazła się wśród trzech uczestników z największą liczbą głosów. Program wygrał jednak zespół Ell Safron.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

6 komentarzy do “Jola Tubielewicz poza finałem Must Be The Music”

 1. spokodwa napisał(a):

  Jola była i jest wspaniała i bardzo zdolna. Uwielbiam słuchać jej głosu i patrzeć na jej zjawiskowość. Niestety Białogard a właściwie mieszkańcy nie zdali egzaminu. Zbyt mało SMSów.

 2. nadzieja napisał(a):

  Oj nie zdali egzaminu, nie zdali, ale mogą to naprawić. Do dnia 13-11-2013 do godz 18 na stronie radia RMF FM trfa losowania na Dziką Kartę, wystarcz wejść kliknąć i głos oddany.

 3. Fanka napisał(a):

  Jola jest bardzo utalentowana kocha muzykę żyje nia i apeluje do wszystkim o głosy dla niej zasługuje na to dajmy szanse tak wspaniałej kobiecie małej a jednoczesniej „wielkiej”

 4. Bartek napisał(a):

  Ma talent ma głos ale może zabrakło w niej w oczach jury haryzmy artysty i mocnego ego. Może Ona dalej szuka sowjego ego ja nie wiem. Może Nie ma też czym zaciekawić swoim życiorysem dam jej dobrą radę próbuj a uda Ci się ale zaciekaw ludzi swoja osobowościa.Bo aby wygrać fani muszą się zakochać w osobowości bardziej niż w muzyce wokalisty. Nie chodzi o to aby głosować bo pochodzi z naszego miasta jak nie zaciekawisz gestykulacją inteligencją i podjściem do sytułacji , wywiadami czy tematyka muzyczną nikt nie puści sms bez interesownie dla czyjejś sławy.Tak sie reguluje warunki aby zyskać poparcie .

 5. peper napisał(a):

  Świetny głos ale czegoś widocznie zabrakło.

 6. Inaa napisał(a):

  Ktoś tu mówi o inteligencji a charyzma pisze przez samo h no gratuluje… Czego jak czego ale właśnie charyzmy i inteligencji Joli na pewno nie brakuje… Jeśli uważasz ,ze o tym kto przechodzi w takim programie decydują ludzie i smsy to pozostaje mi tylko pozazdrościć naiwności… Dziewczyna jest świetna , ma wszystko by być na scenie i wierze ,ze wreszcie jej sie uda.