platforma blogowa portalu głos koszaliński

Poetyckie zaduszki w Radiu Koszalin. Zagra Cisza Jak Ta

2 listopada 2013 r. o godzinie 20.00 w Studiu Nagraniowo-Koncertowym im. Cz.Niemena odbędzie się specjalny koncert zespołu CISZA JAK TA zatytułowany „Poetyckie Zaduszki”. Grupa zaśpiewa głównie piosenki powstałe do wierszy poetów, którzy odeszli.

Cisza Jak Ta / źródło: oficjalny profil FB zespołu

Cisza Jak Ta / źródło: oficjalny profil FB zespołu

Zespół Cisz Jak Ta to Kraina Łagodności w najlepszym wydaniu. Ponad 70 autorskich utworów, 6 płyt i ponad 400 koncertów zagranych przez 10 lat działalności artystycznej świadczą o potencjale grupy, i skłaniają do poznania ich muzycznych światów.

Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości – „spiritus movens” życiowej wędrówki, we wszystkich jej barwach i odcieniach.

W warstwie tekstowej, poza pieśniami autorskimi – Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian czy Jonasz Kofta. A wszystko prezentowane ze smakiem, pasją i energią, która udziela się publiczności i szczelnie wypełnia sale koncertowe. Zapraszamy do świata Ciszy! ”

UWAGA!!! Koncert jest niebiletowany, ale ilość miejsc ograniczona, więc niezbędna jest rezerwacja.
Można wysłać maila: podajemy imię i nazwisko i wysyłamy na adres: unplugged@radio.koszalin.pl, bądź też zarezerwować miejsce telefonicznie pod numerem 94 347 30 00 w Przebojowym Radiu Koszalin od poniedziałku 28. października do piątku 01. listopada od 13 do 16.

Koncert będzie też transmitowany na żywo:
http://www.radio.koszalin.pl/pl

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.