platforma blogowa portalu głos koszaliński

Osiem lat klubu Plastelina. Zagra Franklin De Costa

Koszaliński klub Plastelina 2 listopada 2013 r. obchodzić będzie 8 urodziny. Z tej okazji zagra tu  Franklin De Costa z Berlina.

8. urodziny Plasteliny

8. urodziny Plasteliny

 

Początek imprezy o godz. 22. Wstęp kosztuje 15 złotych.

Line-up:

FRANKLIN DE COSTA (MULE MUSIQ, CURLE – BERLIN)
Blóm (Trippy Sounds – Wrocław)
Plastelinowy Joe + Radekk (Plastelina All-Stars)
Pyteck + Robert Błaszczyk (Baltic Waves)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J8c3wuNjLFc[/youtube]

Na polu muzycznym Franklin De Costa początkowo działał jako wszechstronny perkusista, brzmieniowo pozostając pod wpływem metalu, jazzu oraz 70′ prog/rocka. Przełom nastąpił w momencie wejścia w posiadanie Amigi 500, której możliwości przywiodły go do tworzenia muzyki techno.

Franklin wydawał dla różnych labeli, głównie z Frankfurtu, od pierwszych dancefloorowych produkcji w latach 1995 i 1996 dla Fusion Records, aż po bardziej eksperymentalną fazę, kiedy narodził się unikalny i rozpoznawalny dźwięk artysty.

Ciężka praca w studiu zaowocowała rozpoznawalnością Franklina w szerszych kręgach światowych, jego single znalazly się na „listach przebojów” niemieckiego wydawnictwa Groove oraz w top10 wielu międzynarodowych djów. Muzyk ma na swoim koncie produkcje wydawane w takich labelach jak Trapez ltd, Karmarouge Noir, Einmaleins Musik i Treibstoff.

Pewnego pięknego dnia w 2007 roku Franklin De Costa zawitał po raz pierwszy w murach Plasteliny. Klimat naszego Klubu okazał się dla niego na tyle uwodzicielski, że kilka lat później znów nas odwiedził, a o swój udział w tegorocznej celebracji urodzin Plasty Franklin upomniał się sam.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AEeUrHhAs70[/youtube]

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.