platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kaboom! w Must Be The Music już w niedzielę

Koszaliński rockowy zespół Kaboom! już w tę niedzielę (22 września 2013) będzie można zobaczyć w telewizyjnym show Must Be The Music.

 

Kaboom!

Kaboom!

Program rozpocznie się o godz. 20 w telewizji Polsat i wtedy przekonamy się, czy mocno rockowy Kaboom! swoim występem przekona Korę Jackowską, Wojtka „Łozo” Łozowskiego, Elżbietę Zapendowską i Adam Sztabę, czyli jurorów talent show, aby przepuścili ich do następnego etapu konkursu.

 

Nie będzie to łatwa sprawa, tym bardziej, że wokalista Kaboom! Radek Czerwiński i perkusista Wojtek Narejko już raz występowali przed tym samym jury i… otrzymali 4 razy NIE. To było przy okazji występu zespołu Ivona (Radek grał wtedy na basie, Wojtek na perkusji). Wszyscy jurorzy nie zostawili suchej nitki na występie prog-disco-polowej Ivony.

Czytaj TUTAJ >>> Ivona poległa w Must Be The Music. Sztaba „nie pomógł”

Adam Sztaba przyznał nawet wtedy tuż przed występem, że w kapeli rozpoznaje swojego kolegę z czasów szkoły podstawowej. Wiadomo przecież, że Adam Sztaba pochodzi z Koszalina i uczył się w tutejszej Szkole Muzycznej. Chodził do jednej klasy właśnie z Radkiem Czerwińskim.

 

Teraz Adam Sztaba pozna zupełnie nową twarz swojego kolegi z lat dziecięcych. Jak zespół Kaboom! przygotowywał się do występu przed jurorami MBTM?

 

– Już od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że mamy wystąpić w programie, więc na próbach graliśmy przede wszystkim dwa utwory, które zdecydowaliśmy się zaprezentować: pierwszy właściwy i drugi, na wypadek gdyby głosy jurorów rozłożyły się po równo i trzeba było zrobić dogrywkę – zdradza Radek Czerwiński. – Przygotowaliśmy się także wizualnie, założyliśmy specjalne porwane stroje wyglądające jak po wybuchu, w których ostatnio występujemy na koncertach, podkreślając w ten sposób nazwę zespołu.

 

I dodaje, że dzień, w którym mieli wystąpić przed jurorami był bardzo ciężki. – Pojechaliśmy na casting, a tam oczywiście godziny nerwowego czekania. W międzyczasie występy przed kamerą, opowiadanie różnych rzeczy o sobie, o rodzinie itp. I do tego mieliśmy chyba z 20 okazji, żeby się pokłócić – opowiada wokalista Kaboom! – W końcu jednak się doczekaliśmy. Nie ukrywam, że byłem bardzo zdenerwowany mając w pamięci poprzedni występ i opinie jurorów. Jak będzie tym razem? Zapraszam do oglądania całego programu – kończy Radek Czerwiński.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.