platforma blogowa portalu głos koszaliński

Wakacyjne warsztaty „Giganci gitary”

Koszalińska szkoła Music Heaven organizuje w wakacje specjalne warsztaty gitarowe. Chętni będą mogli zapoznać się z technikami gry swoich ulubionych gitarzystów.

Zajęcia w Music Heaven / źródło: Music Heaven

Zajęcia w Music Heaven / źródło: Music Heaven

Na warsztatach „Giganci gitary”, które będą odbywać się w lipcu prowadzący zajęcia skupią się na analizie stylu gry najważniejszych gitarzystów. Miesiąc podzielony zostanie na tygodnie z konkretnymi gatunkami muzycznymi. W planach jest blues, funky/jazz, rock oraz heavy.

W każdym gatunku wybranych zostanie maksymalnie maksymalnie 4 gigantów i – co ważne – to sami uczestnicy warsztatów będą mieli wpływ na to, czyj styl, licki, sprzęt i najważniejsze kompozycje, będą analizowane w danym tygodniu. Będą to dwa spotkania, po półtorej godziny każde.

Dla osób, które nie grały nigdy na gitarze oraz dla tych których nie interesuje propozycja „Gigantów gitary” szkoła Music Heaven proponuje klasyczne warsztaty, na których uchylimy rąbka tajemnicy gitarowego rzemiosła.

Jeśli ktoś nie posiada swojego instrumentu, a chcesz twórczo spędzić wakacje i rozpocząć przygodę z muzyką, może przyjdź i skorzystać ze szkolnych instrumentów.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie Szkoły Music Heaven w Koszalinie. Koszt każdych warsztatów to 70 złotych. Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 668 464 264.

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.