platforma blogowa portalu głos koszaliński

QUQA „Epidemia”. Posłuchaj EP

Quqa – radomska grupa rock-metalowa nagrała niedawno nową EP-kę zatytułowaną „Epidemia”. Zapraszam do odsłuchania materiału.

Quqa - Epidemia

Quqa – Epidemia

Posłuchaj >>> Quqa – Epidemia EP na soundcloud

QUQA – radomska grupa rockowo-metalowa, której skład wykrystalizował się w czerwcu 2011. Założona przez Radka Kamińskiego (gitara) i Łukasza Makowieckiego (perkusja). Po krótkim czasie do chłopaków dołączył Rafał Matysiak (wokal) i Tomasz Dudzic (bas). Po kilku próbach decyzja była jednomyślna…” gramy to co chcemy i jak chcemy, bez kompromisów”. Wszyscy spędzili wiele czasu na scenach klubów w całej Polsce u boku mniej lub bardziej znanych zespołów (m.in. Lilith (Polish Tribute To The Sisters Of Mercy – „Sittin’ In The Bar Of Hours), Carrion ( „Tres Dimenciones De La Muerte / L.A.F.F.C.”) ).

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HsdoLdwXr_Q[/youtube]
W 2012 roku zespół zaczął pokazywać się koncertowo, co zaowocowało m.in 2 miejscem na „Hyde Park Festiwal” oraz współudziałem w „Sarita Tour 2012”. Od 2013 roku rolę pałkera przejął Grzesiek Bogucki. Zespół właśnie wypuścił swoją pierwszą Epkę o nazwie „Epidemia”, obecnie trwają przygotowania do trasy po kraju. Osobiste teksty utworów pozwalają zrozumieć, że w mniejszym lub w większym stopniu każdy z nas ma takie same problemy, a tylko sposoby radzenia sobie z nimi są inne…

QUQA na Facebooku >>> facebook.com/quqaofficial

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.