platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kondzioł wygrał Przegląd Lokalnej Sceny Rapowej

Pełną realizację utworu w koszalińskim studiu Mikrofonika i wiele innych nagród zgarnął Kondzioł, czyli raper, który wygrał trzecią edycję Przeglądu Lokalnej Sceny Rapowej – zorganizowany w ramach cyklu imprez MB Flow.

Kondzioł, zwycięzca PLSR odbiera nagrody. / fot. Sławomir Olszewski - olszewskifoto.pl

Kondzioł, zwycięzca PLSR odbiera nagrody. / fot. Sławomir Olszewski – olszewskifoto.pl

 

Impreza, której organizatorem była grupa ludzi zaangażowanych i kreatywnych Most Blunted odbyła się w sobotę wieczorem w koszalińskim klubie Plastelina.

 

W szranki stanęło 20 raperów i składów hip-hopowych. Chętnych było więcej, ale organizatorzy zdecydowali się zamknąć listę uczestników już tydzień przed konkursem.

 

Każdy z nich na scenie pojawiał się dosłownie na kilka minut, bo mógł wykonać dwa utwory. – Byłem naprawdę mile zaskoczony jakością wykonawców. Wiadomo, że nie wszyscy byli na tym samym poziomie, ale nikt go nie zaniżał – mówi Miłosz „Czez” Wołkowicz, jeden z jurorów.

 

Przegląd wygrał Kondzioł z Koszalina. – Ocenialiśmy wszystkich według tych samych kryteriów w czterech kategoriach: flow, beat, tekst i charyzma. Punktacja od 1 do 5. Po zakończeniu przeglądu liczby nie kłamały – dodaje Czez. Wyróżnienia otrzymali: Klinika i Kosabo.

 

Kondzioł wygrał: realizację utworu muzycznego w studiu MIKROFONIKA (nagranie wokali, mix i master), bon na zakupy w sklepie JIGGA (150 PLN), koszulki OFF WEAR, okulary BLOCX , upominki od klubu Plastelina.

 

 

Po części konkursowej na scenie Plasteliny zagrali: B.A.D., Fibe i Neile.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.