platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w pubie Graal: Pampeluna i Mahomut. Wygraj… płytę!

Metalowa ekipa Pampeluna w piątek 21 czerwca 2013 r. zagra w pubie Graal specjalny koncert promujący ich najnowszy album „777”. Dla fanów zespołu GraMuzyka ma niespodziankę – świeżutki krążek Pampeluny do wygrania.

Impreza rozpocznie się o godz. 19. Wstęp w dniu koncertu kosztuje 18 złotych. Ale UWAGA! Jeszcze tylko dziś w pubie Graal można kupić bilet w przedsprzedaży za 13 złotych.

Pampeluny fanom mocnego gitarowego grania specjalnie nie trzeba przedstawiać. Ta istniejąca od 7 lipca 2007 roku grupa ma na swoim koncie około 300 koncertów w różnych częściach kraju, a wśród nich występ na dużej scenie Przystanku Woodstock, oraz występy na trasach Proletaryatu, czy Acid Drinkers.

Grają bardzo energetyczny metal z tekstami w językach latynoskich. Takimi dźwiękami wypełniona ich pierwsza wydana własnym sumptem płyta „La Curva”, dzięki której otrzymali tytuł Debiutu Roku 2011 w plebiscycie pisma Gitarzysta. Drugi album to ciągle mocne gitary, ale językowo już jest bardziej różnorodnie. Ciągle dominują języki latynoskie, ale jest i język angielski i polski. >>> Recenzja: Pampeluna „777”. Metal na siódemkę (z plusem)

W Graalu na scenie pojawi się także koszaliński zespół Mahomut. w składzie którego wystąpią muzycy z niezłym doświadczeniem muzycznym!

Mahoń – Soulbox
Robert – Harvester
OFC – Soulbox, I.T.N.O.W?
Maciek – Betrayer, Tetmayer
Marian – Koniec Świata
Macias – Touchdown, Allmost
Maya – Tetmayer, Rzepczyno Folk Band

 

UWAGA! GraMuzyka ma jedną płytę Pampeluna „777” do oddania. Jak ją zdobyć? To zabawa dla tych, którzy wybierają się na koszaliński koncert zespołu. W trakcie koncertu wyjmijcie na chwilę aparat cyfrowy, czy telefon komórkowy i zróbcie zdjęcie. Przyślijcie je na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując PAMPELUNA GRAAL i podajcie koniecznie swój telefon kontaktowy (proszę o wysłanie JEDNEGO zdjęcia, jeśli zrobicie więcej, to wybierzcie JEDNO najfajniejsze). Na zdjęcia czekam do poniedziałku do godz. 15. Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie lub mailowo.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=79uqGjmnspc[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.