platforma blogowa portalu głos koszaliński

„Łowcy Talentów” w Kawałku Podłogi. Finał 20 czerwca 2013

Czy mieszkańcy Koszalina mają talent? O tym będzie można się przekonać już w czwartek 20 czerwca 2013 r. wieczorem w klubie Kawałek Podłogi, którym odbędzie się finał konkursu „Łowcy Talentów”.

Na scenie Kawałka Podłogi często goszczą różne zespoły (tu koncert drewnofromlas z 7 czerwca). Swoje umiejętności zaprezentują finaliści konkursu "Łowcy Talentów". Fot. Mariusz Rodziewicz

Na scenie Kawałka Podłogi często goszczą różne zespoły (tu koncert drewnofromlas z 7 czerwca). W czwartek swoje umiejętności zaprezentują finaliści konkursu „Łowcy Talentów”. Fot. Mariusz Rodziewicz

„Łowcy Talentów” to całkiem nowa propozycja na koszalińskiej scenie. Jej pomysłodawca i organizator Waldemar Miszczor prowadzący klub przy ul. Piastowskiej postanowił dać młodym (i nie tylko) ludziom możliwość pokazania swoich talentów muzycznych, wokalnych, a także teatralnych, tanecznych, czy plastycznych. W efekcie do konkursu zgłosili się przede wszystkim ci, którzy swoje pasje rozwijają w kierunku muzycznym. Przez dwa popołudnia 30 kwietnia i 23 maja kilkudziesięciu chętnych wzięło udział w przesłuchaniach.
– Po dwóch wieczorach eliminacji wyłoniliśmy wykonawców, którzy wystąpią w czwartek w wielkim finale. Organizacja takiego konkursu była bardzo fajnym pomysłem. Pokazał, że każdy może wyjść na scenę i się zaprezentować. I faktycznie tak było. Na eliminacje przyszli ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, ale było też sporo takich uczestników, którzy już przejawiają talent i pewnie ze sceną będą próbować wiązać swoją przyszłość. Zdecydowana większość z nich to wokaliści, bądź instrumentaliści i właśnie tych będzie można zobaczyć w czwartek w finale – mówi Adrian Adamowicz, dziennikarz muzyczny Radia Koszalin, jeden z jurorów w „Łowcach Talentów”, który już zdradza, że pierwsza edycja konkursu nie będzie ostatnią.

 

A oto finaliści: Karina Kujawa, Piotr Zemła, Klaudia Wieczorek & Karolina Lloyd, Natalia Bogusz, Remigiusz Rębisz, Aleksander „Uno”, Zespół Red Room, Mariusz Wentowski i Sylwia Kołtowska.
Walczyć będą o nagrodę główną, którą jest tzw. „pakiet startowy”, czyli profesjonalnie przygotowane portfolio sesję zdjęciową, rejestrację dżwiękową lub filmową, wydanie singla CD, czyli podstawowe materiały pozwalające na zaistnienie w mediach lub właściwą prezentację swoich umiejętności wszędzie tam, gdzie jest to ważne dla rozwoju ich kariery.

autor: Mariusz Rodziewicz
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.