platforma blogowa portalu głos koszaliński

Dice „Stara Historia” wydany w Luna Music Polska. Premiera 14 czerwca 2013

14.06.2013 r. to data premiery debiutanckiego albumu Dice „Stara Historia” wydany przez Luna Music Polska. Na płycie znajduje się 10 autorskich utworów zespołu. Płyta trwa ponad 50 minut i wypełniona jest bezkompromisowym hard rockiem.

 

Dice - Stara historia

Dice – Stara historia

Dice nagrali płytę w Red Studio w Morzyczynie. Nagrania odbywały się w sierpniu i wrześniu 2012r. Materiał, który znalazł się na płycie to utwory Dice z przekroju 6-ciu lat istnienia zespołu. Produkcją płyty zajęli się Piotr „Pith” Wilkoński i Dice. Płytę można nabyć m.in. w salonach EMPIK oraz w sklepie luna.pl

Dice to zespół rockowy pochodzący ze Stargardu Szczecińskiego, który został założony w 2007 roku. Muzyka grupy to klasyczny hard rock w nowoczesnym wydaniu. Skład zespołu to: Łukasz Przybylski – gitara & wokal, Karol Przybylski – gitara basowa, Mateusz Szeremeta – perkusja, Marcin Bagiński – gitara.

Dice na swoim koncie ma już kilka sukcesów, m.in.: pierwsze miejsce na I Stargardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2010), pierwsze miejsce w konkursie audycji Polskiego Radia Koszalin – Rock Nie Wyro(c)k (2011), pierwsze miejsce na Nowogardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2011), pierwsze miejsce w internetowym konkursie Heavy Metal na Soundrive.pl (2012), drugie miejsce na III Stargardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych (2012), laureaci przeglądu Born to Be Wild 2 (2013).

 

Dice wystąpił na jednej scenie, m.in. z: Ex-Deep Purple czyli Nick Simper & Nasty Habits, Proletaryat, After Blues, Tymon & The Transistors, 1125, Imish, Pogodno, Jafia Namuel.

 

(materiały prasowe)

 

Komentowanie wpisu jest wyłączone.