platforma blogowa portalu głos koszaliński

Phil Anselmo, The Illegals „Walk Through Exits Only”. Nowa płyta 16 lipca 2013

Phil Anselmo, wokalista takich kapel jak  Pantera, Down, Superjiont Ritual postanowił nagrać kolejny album, tym razem wraz z zespołem The Illegals. Krążek będzie nosił tytuł „Walk Through Exits Only” i ma zostać wydany 16 lipca 2013 roku.

Phil Anselmo and The Illegals

Phil Anselmo and The Illegals

Phil Anselmo, niesamowity wokalista metalowy obdarzony nie tylko charakterystycznym silnym chrapliwym wokalem, ale potrafiący zaśpiewać także piękne ballady od zawsze miał problem usiedzenia w jednym muzycznym miejscu. Przeglądając liczbę projektów, w których brał udział łatwo o zawrót głowy.

Na szerokie wody wypłynął dzięki nawiązaniu współpracy z braćmi Darrelem i Vinnie Abbottem, kiedy dołączył do Pantery (swoją drogą ciekawe, jak potoczyłaby się droga kariery braci Abbott, gdyby nie Anselmo), z którymi nagrał kilka świetnych albumów i zyskał międzynarodową sławę.

W tzw. międzyczasie współtworzył supergrupę Down (m.in. z muzykami z Crowbara i Corrision Of Conformity), w którym śpiewa do dziś i nawet 20 czerwca 2013 będzie go można zobaczyć na żywo na Metalfeście. Natomiast po odejściu z Pantery współtworzył zespół Superjoint Ritual.

A oprócz tego było mnóstwo gościnnych udziałów i innych różnych, czasem bardzo dziwnych projektów, w których udzielał się jako wokalista, bądź gitarzysta. Sprawdźcie >>> Phil Anselmo

Teraz przyszedł czas na solowy album nagrany wspólnie z zespołem The Illegals (Marzi Montazeri na gitarze i perkusista Jose Manuel Gonzalez). W sieci pojawił się już pierwszy ich utwór „Usurper Bastard’s Rant.”.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yhn1_B8ntzc[/youtube]

Fani czekają na całą płytę.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.