platforma blogowa portalu głos koszaliński

Karolina Skrzyńska „W oddali”. Debiutacki album

Karolina Skrzyńska, młoda i utalentowana wokalistka i autorka muzyka. Jej debiutancki album „W oddali”, który ukazał się 20 maja 2013 to interesujące połączenie muzyki poważnej z etniczną i folklorem.

Karolina Skrzyńska - W oddali

Karolina Skrzyńska – W oddali

Jego styl stanowi nowość na polskim rynku muzycznym. Muzyka zawarta w 11 autorskich piosenkach wykracza poza ramy określonych stylów, wymyka się teoriom o muzycznych gatunkach, nie daje się jednoznacznie przyporządkować. To połączenie etnicznych inspiracji ze słowiańską wrażliwością i wschodnim folklorem. Nieograniczona niczym przestrzeń, będąca następstwem unikalnego głosu Karoliny, pięknych melodii, autorskich, poetyckich tekstów i brzmienia instrumentów ze wszystkich stron świata, stanowi obszar, na którym spotykają się natura i różnorodne emocje.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wKXYDeQ7Y3o[/youtube]

„Strach spadania” to tytuł teledysku promującego debiutancki album Karoliny Skrzyńskiej „W oddali”. Klip jest efektem współpracy grupy filmowej OMGitsME i wokalistki. Teledysk powstał do jednego z najbardziej osobistych utworów Karoliny. Po wielu godzinach rozmów między autorką a reżyserkami klipu – Julią Rogowską i Magdaleną Załęcką, próbach wyczucia swoich wrażliwości, powstał scenariusz, a następnie obraz, który bardzo dobrze oddaje sens utworu i przede wszystkim uczucia, jakie kierowały nią w trakcie jego tworzenia.
Słowa i muzyka: Karolina Skrzyńska
Gościnnie: Royal String Quartet, Robert Siwak (bębny obręczowe, dun dun), Maciej Cierliński (lira korbowa)

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.