platforma blogowa portalu głos koszaliński

Mroku „W drodze do domu”. Płyta „w drodze”

Mroku, koszaliński raper zamieścił na swojej oficjalnej stronie internetowej informację o pracach nad nową solową płytą. Jej roboczy tytuł to „W drodze do domu”.

Mroku / fot. Marcin Golik kreatywnie.org

Mroku / fot. Marcin Golik kreatywnie.org

Prace nad płytą trwają już od dłuższego czasu, a że tego czasu Mrokowi ciągle brakuje, więc prace te posuwają się powoli. Obecnie napisanych jest już dziewięć utworów, a trzy już zostały zarejestrowane.

– Myślę, że zapowiada się ciekawie, szczególnie dla tych którzy lubili, bądź nadal to robią, mój album z 2009 r. pt. „Mroczne nagrania”. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, może tylko tyle, że tradycyjnie już sporą część płyty produkuje Mahyn, ale będą też gościnni producenci, ale o tym kiedy indziej – zdradza koszaliński raper.

Póki co, nie wiadomo kiedy nowa płyta się ukaże, bo jak pisze Mroku: najzwyczajniej w świecie jeszcze nie umieram, więc zbytnio mi się nie spieszy.

Wkrótce mają się pojawić również oficjalne informacje na temat nowego albumu składu Bla-Bla, ale… – To wielki znak zapytania – kończy Mroku.

Przypomnę tylko, że Mroku w 2011 roku wydał album „Bajki robotów”. Najpierw własnym sumptem, a potem jego wydaniem zainteresowała się Fonografika. Wersja oficjalna płyty była rozszerzona o kilka dodatkowych utworów.

autor: Mariusz Rodziewicz (informacje ze strony mroku.pl)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.