platforma blogowa portalu głos koszaliński

PMM odpowiada na pytania fanów. Premiera „Zatrzymać gniew” 2 września 2013

Na YouTube pojawił się wywiad ze szczecińskim hip-hopowym duetem PMM, w którym raperzy odpowiadają na pytania zadane przez słuchaczy na fanpage’u zespołu.

PMM

PMM

Materiał związany jest oczywiście z premierą trzeciego nagranego dla Prosto Label albumu szczecinian – „Zatrzymać gniew”.

Skąd pomysł na wspólny projekt? Jak wygląda praca nad materiałem? Skąd nazwa PMM? Jacy goście pojawią się na płycie? Czy któryś z Was myślał o solowym albumie? To tylko niektóre z wielu pytań, które fani zadali zespołowi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZhiomCurSKg[/youtube]

Najważniejsze z nich, „Kiedy nastąpi premiera „Zatrzymać gniew”?”, doczeka się już teraz odpowiedzi: 2 września 2013! Wszystkie bity zrobił O.S.T.R., a za skrecze i cuty jak zawsze odpowiedzialni są niezawodni specjaliści – DJ Haem i DJ Twister.

Najnowsze wydawnictwo PMM to dwa krążki. Drugi to mixtape przygotowany na tę okazję przez Dj Haema i w całości wyprodukowany przez Ostrego. Znajdziecie na nim zarówno premierowe, jak i stare zwrotki Głowy i Węża.

„Zatrzymać gniew” zapowiadany jest jako osobisty materiał, którego treści w bezpośredni sposób odnoszą się do wydarzeń z 2012 roku, który był przełomowym w życiu prywatnym obu raperów.

– Znajdziecie tam bujający soul i brudny funk w hardcorowej stylistyce PMM. Prawdziwy hip hop który kończy i zaczyna się w sercu – tak o albumie mówi O.S.T.R.

Już niebawem kolejne materiały zwiastujące nową płytę!

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.