platforma blogowa portalu głos koszaliński

Solar/Białas „Stage Diving” premiera 17 czerwca 2013. Singiel „Upaść, wstać”

Oto pierwsze nagranie Solara/Białasa, które trafi na płytę „Stage Diving”! Kawałek „Upaść, wstać” został wyprodukowany przez Bob Aira, a gościnnie pojawia się w nim Danny.

Solar / Białas - Stage Diving

Solar / Białas – Stage Diving


Solar i Białas tak mówią o nagraniu:

– Obserwując polską scenę hip-hopową co chwila jesteśmy świadkami wypływania nowych gwiazdeczek. Ludzi znikąd, zupełnie nieciekawych, nie wnoszących nic nowego poza sensacją i skandalem. Mimo to udaje im się znaleźć odbiorców i odnieść „sukces”. Patrząc na to przez pryzmat wielu lat w podziemiu i ciężkiej pracy, którą się wykonało, jednocześnie nie odnosząc takiego sukcesu, można się załamać. Chwile potem dociera do Ciebie, że jednak wszystkie takie gwiazdeczki szybko się wypalają, a na ringu zostaną tylko Ci którzy trenowali najciężej, więc zakasasz rękawy i pracujesz jeszcze ciężej. Upadki i wzloty, o tym jest ten kawałek.

Album „Stage Diving” trafi do sklepów 17 czerwca 2013 roku. Będzie to pierwsza oficjalna płyta duetu, który na niezależnej scenie zapisał na koncie wiele interesujących, ciepło przyjętych przez słuchaczy pozycji.

„Stage Diving” w wersji preorder można już zamawiać na stronie www.prosto.pl! Limitowana edycja w przedsprzedaży kosztuje 45 zł, a w cenę wchodzi album „Stage Diving” oraz wydana wcześniej w undergroundowym obiegu płyta Solara i Białasa „Z ostatniej ławki”. Przesyłka kurierska gratis!

(materiały prasowe)

 

 

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n-yOUGCRcxs[/youtube]

Komentowanie wpisu jest wyłączone.