platforma blogowa portalu głos koszaliński

Łowcy talentów w Kawałku Podłogi. Pierwsze przesłuchania

Klub Kawałek Podłogi w Koszalinie organizuje konkurs dla młodych muzyków, wokalistów. Nagrodą główną jest profesjonalne nagranie np. singla i sesja zdjęciowa do portfolio.

 

W klubie Kawałek Podłogi regularnie organizowane są koncerty, a już 30 kwietnia odbędzie się tu pierwsze przesłuchanie w konkursie "Łowcy talentów".

W klubie Kawałek Podłogi regularnie organizowane są koncerty, a już 30 kwietnia odbędzie się tu pierwsze przesłuchanie w konkursie „Łowcy talentów”.

Pierwsze przesłuchania w ramach Łowców Talentów” odbędą się w klubie 30 kwietnia, kolejne – 23 maja. Finał akcji odbędzie się 20 czerwca. Wystarczy np. zaśpiewać, albo zagrać jeden utwór, bo długość prezentacji ma trwać maksymalnie 5 minut.

– Mamy zgłoszenia, przede wszystkim od wokalistów i instrumentalistów. Przedział wiekowy dość duży, bo od 16 do 30 lat – mówi Waldemar Miszczor, prowadzący Kawałek Podłogi, w którym można otrzymać formularz zgłoszeniowy. – Zgłosić się można w każdej chwili, nawet w dniu pierwszego przesłuchania, czyli 30 kwietnia. Nie będzie to jednak oznaczać, że już tego samego chętny weźmie w nim udział. Może być zakwalifikowany do drugiego przesłuchania.

W jury zasiądą przedstawiciele mediów, muzycy i dziennikarze. Wiadomo już, że jednym z jurorów będzie Adrian Adamowicz, dziennikarz muzyczny z Radia Koszalin. Kolejnym będzie Robert Olszyński, fotograf z firmy Rokaro, która ufundowała nagrodę w postaci profesjonalnej sesji fotograficznej. Oprócz zdjęć nagrodą będzie także nagranie singla, czy filmu wideo.

 

– Chcemy zwycięzcę wyposażyć w tzw. „pakiet startowy”, którym będzie mógł rozsyłać na przykład na konkrusy, do mediów, czy do firm fonograficznych – mówi Waldemar Miszczor. – Jednak „Łowców talentów” nie należy traktować jako konkursu typu „Must Be The Music”, który większości ludziom w nich uczestniczących niewiele daje poza tym, że usłyszą, że są dobrzy, albo słabi. Takich konkursów jest mnóstwo i udział w nich może być nie lada wyzwaniem, łączyć się ze stresem i w przypadku niepowodzenia także z przykrością. My traktujemy to jako zabawę, a nie jako wyścig, konkurowanie. Dajemy przede wszystkim możliwość skonfrontowania się z publicznością tym, którzy do tej pory takiej okazji nie mieli.

 

Jeśli więc chcecie się sprawdzić, to nie zwlekajcie i zgłoście się do „Łowców Talentów”. Choć do tej pory wśród chętnych są przede wszystkim wokaliści i muzycy, to zabawa ta jest skierowana także do osób uzdolnionych w takich dziedzinach, jak teatr, plastyka, czy taniec.
autor: Mariusz Rodziewicz
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.