platforma blogowa portalu głos koszaliński

Konkurs „Łowcy Talentów” w Kawałku Podłogi. Wygraj i nagraj singiel!

Koszaliński klub Kawałek Podłogi organizuje konkurs dla młodych muzyków, wokalistów. Nagrodą główną jest „pakiet startowy”, czyli profesjonalne nagranie  singla i sesja zdjęciowa do portfolio. Pierwsze przesłuchania w ramach „Łowców Talentów” odbędą się w klubie 30 kwietnia 2013 r.

Łowcy Talentów

Łowcy Talentów

Jeśli śpiewasz, bądź grasz (bądź jedno i drugie) i uważasz, że jesteś dobry, to zgłoś się do konkursu „Łowcy Talentów”. Liczba miejsc w przesłuchaniach ograniczona. Formularze do wypełnienia w Kawałku Podłogi przy ul. Piastowskiej 21 w Koszalinie.

Długość prezentacji – max. 5 minut, kwestie ewentualnego sprzętu należy wpisać w formularzu.

Pierwsze przesłuchanie odbędzie się 30 kwietnia, drugie – 23 maja. Finał odbędzie się 20 czerwca. Słuchać i wybierać będą przedstawiciele mediów, muzycy i dziennikarze.

Przedsięwzięcie ma na celu wyszukiwanie i promocję uzdolnionych osób z Koszalina i okolic, które nie mają możliwości lub pomysłu na zaprezentowanie swoich zdolności szerszemu gronu odbiorców. Skierowane jest do osób uzdolnionych w dziedzinach: muzyka, teatr, plastyka, taniec.

W założeniu program skierowany jest do tych, którzy potrzebują weryfikacji swoich zdolności, konfrontacji z publicznością i niezależnym gronem konsultantów. Najzdolniejsze osoby wyłonione w ramach projektu zostaną wyposażone w niezbędny dla ich dalszego rozwoju i promocji tzw. „pakiet startowy” zawierający profesjonalnie przygotowane portfolio – sesję zdjęciową, rejestrację dźwiękową lub filmową, wydanie singla CD, czyli podstawowe materiały pozwalające na zaistnienie w mediach lub właściwą prezentację swoich umiejętności wszędzie tam, gdzie jest to ważne dla rozwoju ich kariery.

(materiały promocyjne)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.