platforma blogowa portalu głos koszaliński

Przebojem na antenę Polskiego Radia. Zgłoś swoją piosenkę!

Masz zespół? Jesteś solistą? Masz nagraną piosenkę? To zgłoś swój udział w konkursie „Przebojem na antenę”. Masz czas już tylko do końca kwietnia 2013.

Giflof - zwycięzca 10. edycji plebiscytu Przebojem Na Antenę

Giflof – zwycięzca 10. edycji plebiscytu Przebojem Na Antenę

Plebiscyt „Przebojem na antenę” organizowany jest już po raz jedenasty przez 16 regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, w tym również Radio Koszalin. – Teraz jesteśmy na etapie organizowania konkursu regionalnego. Wszystkie kapele, które mają nagrany utwór i chcą go pokazać światu mogą podesłać go do nas, on przejdzie sito konkursowe i jeden najciekawszy zostanie wystawiony jako reprezentujący Radio Koszalin – wyjaśnia Krzysztof Plewa, który w Radiu Koszalin odpowiada za ten plebiscyt.

Jeśli więc masz zespół i chcesz wziąć udział w konkursie to prześlij swój utwór do Radia Koszalin na adres pna@radio.koszalin.pl.Utwór MUSI być w języku polskim. Ograniczenia stylistyczne nie istnieją. Szczegóły znajdziesz także na www.przebojem.pl

Wybrany zespół zagra 29 czerwca 2013 roku na żywo w Hajnówce i zostaną przyznane nagrody. Wśród nich oprócz nagrody pieniężnej jest także sesja nagraniowa w studiu Rembrant. 

No i oczywiście zwycięzca może liczyć, że jego utwór będzie mogła usłyszeć cała Polska.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.