platforma blogowa portalu głos koszaliński

CZW Rap Night VI. W Człuchowie zagra Zeus i Gruby Mielzky i… nie tylko!

Szósta edycja imprezy CZW Rap Night, która odbędzie się 10 sierpnia 2013 roku zapowiada się bardzo interesująco. Organizator festiwalu już zdradza pierwszych wykonawców, którzy wystąpią na scenie w Człuchowie.

Pierwszym wykonawcą będzie Gruby Mielzky – raper, członek formacji Lavoholic, grał także w zespole rapcore’owym Sekaku Liveband. Jesienią 2012 roku ukazał się jego pierwszy oficjalny debiut za pośrednictwem wytwórni muzycznej Szpadyzor Records. Mielzky już gościł w Człuchowie na CZW Rap Night (na czwartej edycji), lecz był gościem specjalnym i nie był oficajlnie zapowiadany.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vGtBtuDsuaQ[/youtube]

Drugim raperem, który wystąpi w Człuchowie jest Zeus.

Zeus to raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. Członek grupy Pierwszy Milion, autor czterech solowych albumów. Zadebiutował w głośnikach słuchaczy w 2007 roku, dzięki m.in. wygranej w ogólnopolskim konkursie na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Do Człuchowa przyjedzie promować swoją ostatnią płytę pt. „Zeus. Nie Żyje”, która cieszy się ogromną popularnością – m.in. jeden z singli pt. „Hipotermia” został odtworzony ponad 2 i pół miliona razy za pośrednictwem YouTube.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=16K6H9b7GDc[/youtube]

A to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez organizatorów CZW Rap Night VI w Człuchowie. Kolejne wieści już wkrótce!!!

Idea stworzenia cyklu corocznych plenerowych koncertów hip-hopowych w Człuchowie powstała pięć lat temu. Liczba osób bawiących się pod sceną już podczas pierwszych edycji pokazała, że impreza obrała odpowiedni kierunek i tym sposobem pozycja „CZW Rap Night” w kalendarzu kulturalnym Człuchowa została zakorzeniona. Obecnie jest to największy koncert hip-hopowy w naszej okolicy (Chojnice, Szczecinek), a fanów z całej Polski, którzy uczestniczą w wydarzeniu z roku na rok przybywa – w zeszłym roku na „CZW Rap Night” bawiło się  ponad 1000 osób!

„CZW Rap Night” cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi ze względu na różnorodność zapraszanych gwiazd polskiego rapu (m.in. O.S.T.R. wraz z ŁDZ Orkiestrą, Peja, Parias  (Eldo/Włodi/ Pelson), Małpa, donGURALesko, Pih, Ten Typ Mes, i wiele innych) oraz oczywiście ze względu na klimat, który można uświadczyć tylko na koncercie.

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.