platforma blogowa portalu głos koszaliński

Device „Device”. Nowy album Davida Drainmana [Disturbed] 8 kwietnia 2013

Debiutancka płyta projektu Device, za którym stoi doskonale znany z formacji Disturbed wokalista David Drainman. Album „Device” to mocne gitarowe granie nagrane z udziałem wspaniałych gości!

Device - Device

Device – Device

Fani mogą być nieco zaskoczeni, bo David tym razem porusza się po nieco innym terytorium muzycznym niż ten, po którym kroczy z powodzeniem od lat z kolegami z Disturbed. Eksperymentuje z brzmieniem i stylistykami. Miesza industrial, hard rock i elektronikę.

Piosenki na debiutancki krążek Device napisał David do spółki z Geno Lenardo, gitarzystą znanym z grupy Filter. W nagraniach uczestniczył też znakomity bębniarz z Evanescence, Will Hunt, a także gitarzysta Andre Michel Karkos, znany pod ksywką Virus z grupy Dope. Gościnnie na płycie „Device” pojawia się plejada muzycznych wspaniałości. Są to: Serj Tankian (System Of A Down), Tom Morello (Rage Against The Machine), Geezer Butler (Black Sabbath), Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath, Black Country Communion), M. Shadows (Avenged Sevenfold) i Lizzy Hale (z nagrodzonej Grammy w 2013 roku grupy Halestorm), która wspaniale interpretuje z Davidem numer Lity Ford i Ozzy’ego Osbourne’a „Close My Eyes Forever”!

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.