platforma blogowa portalu głos koszaliński

Kat zagra w Kreślarni. Wygraj bilety!

Roman Kostrzewski wraz ze swoim metalowym zespołem Kat po raz kolejny przyjedzie do Koszalina. 14 kwietnia 2013 r. zagrają w klubie studenckim Kreślarnia.

Roman Kostrzewski

Roman Kostrzewski


Tym razem Kat i Roman Kostrzewski przyjeżdża do Koszalina z okazji 33. urodzin zespołu. Można więc spodziewać się na tym koncercie utworów z każdego etapu działalności tej jednej z najważniejszych polskich zespołów metalowych.
Kat powstał pod koniec lat 70-tych w Katowicach i jest okreslany mianem prekursora heavy i thrash metalu w Polsce. Na swoim koncie ma kilka wydanych płyt i… rozłam w 2004 roku. Wtedy to Roman Kostrzewski w wyniku konfliktu z liderem zespołu Piotrem Luczykiem rozstał się z kapelą. Od tamtej pory wokalista funkcjonuje jako Kat & Roman Kostrzewski i jako ten twór wydał w 2011 roku album „Biało-czarna”.

Bilety na ten koncert w przedsprzedaży kosztują 40 złotych. W dniu koncertu zapłacić za nie trzeba będzie 50 złotych. Fanom metalu nie pozostaje nic innego, jak odliczać dni do koncertu i… spróbować swoich sił w prostej zabawie, w której nagrodą jest wejściówka na zespół Kata (mam trzy takie wejściówki). Aby otrzymać jedną z nich wystarczy wysłać na maila mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl wysłać tytuł swojego ulubionego utworu zespołu Kat wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego akurat ta kompozycja jest Waszym zdaniem najlepsza. W tytule proszę o napisanie: Kat. Na odpowiedzi czekam do czwartku 11 kwietnia.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

3 komentarze do “Kat zagra w Kreślarni. Wygraj bilety!”

  1. gramuzyka napisał(a):

    Jakie znowu? Chyba ponad 3 lata ich nie było w Koszalinie.

  2. jax napisał(a):

    jest dobrze