platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert w Koszalinie: Fluktua charytatywnie – Kawałek Podłogi 16 marca 2013

W sobotę 16 marca 2013 w koszalińskim klubie Kawałek Podłogi zagra słupski zespół Fluktua. Będzie to koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na terapię Kacpra Hefty, studenta z Koszalina cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną.

Fluktua

Fluktua

 

Całkowity dochód z koncertu FLUKTUA przekaże na cel charytatywny, dla Kacpra Hefty – studenta Politechniki Koszalińskiej, który cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną o nazwie Ataxia Friedreicha – choroba postępuje i niezbędne są fundusze na leczenie. Marzeniem Kacpra jest powrót do zdrowia, które pozwoli mu stanąć za konsoletą DJ’a, bo jak mówi muzyka to jego…największa pasja.

 

O Kacprze Hefcie więcej przeczytasz TUTAJ >>> Kacper Hefta liczy na Twój 1 Procent

 

FLUKTUAzagra kompozycje, które pojawią się na debiutanckim krążku. A także utwory wyróżnione przez Program Trzeci Polskiego Radia – ,,Trójkę” .

– To jest jeden z tych Zespołów, którego muzyka się przyczepia i nie chce się odczepić – tak mówi w radiowej ,,Trójce” Piotr Metz o zespole FLUKTUA po ich koncercie w Studio im. A. Osieckiej w Polskim Radio.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gzonPUFXbVk[/youtube]

FLUKTUA to dopracowany do ostatniej nuty łącznik między gatunkami muzycznymi, podkręcony finezyjnymi bitami „żywego” zestawu perkusyjnego, gitarowo-elektronicznym brzmieniu i niebanalnie charakterystycznym głosem Marty ‘Sarsy’ Markiewicz

Czwórka fenomenalnych muzyków współtworzących tak legendarne zjawiska na polskiej scenie muzycznej jak Wszystkie Wschody Słońca czy ESFA KRU spotkała na swej drodze wybitną wokalistkę, mieszankę wybuchową o nucie zmysłowości i tak powstała FLUKTUA. Ich doświadczenie muzyczne to liczne Koncerty i Festiwale a także płyty, składanki, epki, muzyczne happeningi.

FLUKTUA jest laureatem m.in. Skoda Auto Muzyka, gdzie wyboru zwycięzców dokonali: Michał Urbaniak, Andrzej Smolik, Wojciech Waglewski i trzech dziennikarzy radiowej Trójki (Agnieszka Szydłowska, Piotr Stelmach i Piotr Metz) czy Nagrody Publiczności podczas Bałtyk Festiwal Media i Sztuka.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania debiutanckiego krążka, który z pewnością da o sobie znać na polskim rynku muzycznym.
Wstęp 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł – w dniu koncertu.

(materiały promocyjne)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.