platforma blogowa portalu głos koszaliński

Unplugged Radia Koszalin. Jola Tubielewicz & The Popcorn 14 marca 2013

Jola Tubielewicz z Białogardu i jej zespół The Popcorn wystąpi w kolejnym koncercie cyklu Unplugged Radia Koszalin. Pop-rockowo będzie tu już 14 marca 2013 roku.

 

Jola Tubielewicz & Popcorn

Jola Tubielewicz & Popcorn

– Zapraszamy na ten koncert przede wszystkim fanów ciekawych popowych piosenek i melodii, romantyków, miłośników babskich tekstów – mówi Jola Tubielewicz, wokalistka z Białogardu znana m.in. z występów w telewizyjnym programie „Szansa na sukces”, czy „Must Be The Music”.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jl6t0etDa4I[/youtube]

Co The Popcorn zaprezentuje na koncercie, który odbędzie się w studiu koncertowo-nagraniowym im. Czesława Niemena? – Aż tak wiele koncertów nie gramy, żeby ludzie znali nasze utwory i śpiewali z nami całe refreny, ale niektóre piosenki mogli już wcześniej słyszeć. Ich wersje unplugged są bardzo ciekawe. Zresztą nie ukrywam, że bardzo mi odpowiada to akustyczne brzmienie – przyznaje Jola Tubielewicz i zdradza, że oprócz tych prezentowanych już wcześniej wykonane zostaną też całkiem nowe piosenki. Zespół w składzie Waldek Pawlukiewicz – gitara, Adam Stefański – klawisze, Krzysztof Kołowski – gitara basowa, Michał Juraszewski  – perkusja, Tomek Wolski – instrumenty perkusyjne, wspierać będzie drugi gitarzysta Sebastian Kowgier. Gościnnie pojawi się także wiolonczelistka Małgorzata Wilczyńska, natomiast Adam Stefański zagra nie tylko na fortepianie, ale także na akordeonie.

 

Jednym z obowiązków występu w cyklu Unplugged Radia Koszalin jest zagranie przynajmniej jednego coveru. The Popcorn wykona ich kilka. Będą to m.in. utwory Amy Winehouse oraz Led Zeppelin. – „Whole Lotta Love” zostanie zagrany w całkiem innym aranżu. Myślę, że wielu może zaskoczyć – zdradza kolejne szczegóły koncertu Jola Tubielewicz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_7YiN_xQJ5k[/youtube]

Jak zwykle koncert w Radiu Koszalin jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Miejsca można zarezerwować pisząc na adres unplugged@radio.koszalin.pl podając imię i nazwisko każdej osoby, ale pula internetowa jest ograniczona. Ponadto bilety rozdawane są także telefonicznie od poniedziałku (11.03) do czwartku (14.03) od 13 do 16 w Przebojowym Radiu Koszalin.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

2 komentarze do “Unplugged Radia Koszalin. Jola Tubielewicz & The Popcorn 14 marca 2013”

  1. JOLANTA napisał(a):

    JAK MOGŁABYM ZDOBYĆ BILET NA SUPER KAPELE POZDRAWIAM Z CÓRECZKA NIESŁYSZĄCĄ BYM POSZŁA;)

  2. gramuzyka napisał(a):

    Witam, wszystko jest napisane na końcu tekstu. Wystarczy wysłać maila na nazwiskiem na unplugged@radio.koszalin.pl albo dzwonić od poniedziałku do Radia Koszalin. Pozdrawiam.