platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: GrubSon i BRK „Gruby brzuch” w Koszalinie. Kreślarnia 10 marca 2013

GrubSon, czyli świetny raper z Rybnika i jego kolega BRK, z którym nagrał rewelacyjny album „Gruby brzuch” zagrają w Koszalinie. 10 marca 2013 roku wystąpią w klubie studenckim Kreślarnia.

Grubson / BRK "Gruby brzuch"

Grubson / BRK „Gruby brzuch”

Szykuje się więc świetna impreza, o czym każdy fan GrubSona powinien wiedzieć. Bo przecież każda jego płyta od „O.R.S.”, przez „Coś więcej niż muzyka”, po ostatnią „Gruby brzuch” wypełniona jest pozytywną energią nie tylko w sferze muzycznej, ale także pełnej humoru w warstwie tekstowej.

I oczywiście GrubSon i BRK zawitają do Koszalina przy okazji trwającej wiosennej trasy promującej wydaną w maju 2012 roku płytę z charakterystycznym brzuchem ubranym w niedopiętą koszulę flanelową na okładce.

Podczas trasy Sizeer Music on Tour GrubSonowi i BRK towarzyszyć będzie Jotoskleja i Jarecki – artyści obecni na płycie „Gruby Brzuch”. W trakcie energicznych koncertów nie zabraknie takich hitów, jak „Zacieszacz”, „Złap za…” oraz „Ostatni raz”, ale również spontanicznie wplecionych utworów znanych z poprzednich płyt raperów.

Najnowsza płyta GrubSona i BRK ukazała się niespełna rok temu (maj 2012) i już w pierwszym tygodniu od premiery znalazła się na trzecim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Dwa i pół tygodnia później “Gruby Brzuch” był już na czele stawki. Krążek jest kolejnym wydawnictwem rybnickiego wokalisty, który zdobył uznanie albumami „O.R.S.” oraz „Coś więcej niż muzyka”. To nadal ten sam GrubSon!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jdVGxUd5fu4[/youtube]

Koncert odbędzie się w klubie Kreślarnia (ul. T. Rejtana 17) o godz. 20.00, w niedzielę 10 marca.
Bilety do nabycia: e-sizeer.com, ekobilet.pl
Bilety kolekcjonerskie:
Salon Sizeer – Atrium,ul.Paderewskiego 1
Sklepy Hip Hop Jigga:ul.Dworcowa 12,ul.Kaszubska 10c

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I2ae0uXGJbU[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.