platforma blogowa portalu głos koszaliński

Carlos Santana zagra w Polsce. Dolina Charlotty 3 sierpnia 2013

Carlos Santana zagra w Polsce  koncert. 3 sierpnia 2013 roku wystąpi w Dolinie Charlotty pod Słupskiem.

Carlos Santana

Carlos Santana

Carlosa Santany żadnemu fanowi muzyki gitarowej przedstawiać nie trzeba. Ten 66-letni dziś mistrz gitary z Meksyku ma na swoim koncie dziesiątki albumów nagranych zarówno z zespołem Santana, jak i solowych krążków, które także sygnuje swoim nazwiskiem.

Stałe miejsce w historii muzyki dały mu m.in. utwory „Samba Pa Ti”, „Europa”, „Black Magic Woman”, czy „Oye Como Va”. Choć przez wiele lat był znanym instrumentalistą i kompozytorem to pod koniec lat 90-tych nową falę popularności przyniósł mu album „Supernatural”, na którym znalazły się utwory nagrane z młodszym pokoleniem wokalistów. Wśród nich znaleźli się m.in. Everlast, Lauryn Hill, Rob Thomas, Dave Matthews.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nPLV7lGbmT4[/youtube]

Wiele utworów tego latynoskiego mistrza gitary będzie można usłyszeć na żywo w Dolinie Charlotty pod Słupskiem. Koncert Carlosa Santany zaplanowany jest na 3 sierpnia 2013 roku.

Bilety na koncert będzie można kupić na stronach ticketpro.pl Cena w zależności od miejsca to 250, 220 lub 185 zł.

autor: Mariusz Rodziewicz

 

3 komentarze do “Carlos Santana zagra w Polsce. Dolina Charlotty 3 sierpnia 2013”

  1. latino lover napisał(a):

    Hejka, a domyślasz się jak to będzie rozwiązane, że na przykład będzie grał „smooth” – co będzie wtedy z wokalem? nie daj Boże żeby on dośpiewywał, może rob thomas, everlast i inni też przyjadą do Słupska, hehe?

  2. gramuzyka napisał(a):

    Jeśli będzie grał te numery, a spodziewam się, że jednak niektóre z Supernatural będzie, to na bank będą mu towarzyszyć wokaliści. Jak się jednak pewnie domyślasz Dave, Rob i Everlast nie przyjadą. hehe

  3. Omacku napisał(a):

    Szkoda, że nie w koszalińskim amfiteatrze..