platforma blogowa portalu głos koszaliński

1000 wpisów Gra Muzyka. Wygraj płytę!

1000 muzycznych wpisów w ciągu trzech lat – to po prostu trzeba uczcić. Zachęcam więc do wzięcia udziału w konkursie na blogu Gra Muzyka, który jest częścią portalu www.gk24.pl.

1000 wpisów na Gra Muzyka / fot. Radek Koleśnik

1000 wpisów na Gra Muzyka / fot. Radek Koleśnik


Mój blog muzyczny Gra Muzyka ma podwójny powód do świętowania. Kilkanaście dni temu minęły trzy lata od pierwszego wpisu. Od 21 stycznia 2010 roku regularnie – najpierw kilka razy w tygodniu, a z czasem nawet kilka razy dziennie – pod adresem www.gramuzyka.redblog.gk24.pl zamieszczam różne informacje ze świata muzyki. Kilka dni temu, 13 lutego na liczniku bloga stuknęło równe 1000 wpisów.
Wśród nich są ciekawostki muzyczne, zapowiedzi premier płytowych, recenzje najciekawszych albumów, wywiady z gwiazdami, a także wszelkiego rodzaju informacje na temat wszelkiej aktywności muzycznej w regionie koszalińskim. To przede wszystkim zapowiedzi koncertów w Koszalinie i w okolicach, relacje z nich, rozmowy z członkami lokalnych zespołów i cała masa innych artykułów, związanych najczęściej z rockiem, metalem i hip-hopem, choć nie zamykam się tylko na te gatunki muzyczne.
Z okazji tego podwójnego jubileuszu dla wszystkich Internautów (a każdego miesiąca jest ich około 28-30 tysięcy) mam niespodziankę, oczywiście muzyczną. To płyty zespołów w Pomorza. Odpowiadając na proste pytanie można będzie wygrać: „Popstory”, czyli album rockowego zespołu Popsysze z Trójmiasta, „Ten jeden moment” szczecińskiego zespołu The Last Ride, „Starą historię” – debiutancką płytę metalowej kapeli Dice ze Stargardu Szczecińskiego, składankę Unplugged Radia Koszalin oraz hip-hopowe albumy koszalińskiego rapera o ksywce Mega Kulis „Jalapeno Mixtape” i „Ho Ho Ho Mixtape”.
Zapraszam, nie tylko do wzięcia udziału w konkursie, ale także do regularnych odwiedzin bloga.

A oto pytania konkursowe (wystarczy odpowiedzieć na dwa z nich, prawidłowe odpowiedzi przesłać na adres mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl w tytule wpisując „1000 wpisów GraMuzyka” w mailu dodając, którą płytę chcecie wygrać):

1. Kto w wywiadzie dla Gra Muzyka powiedział: „Przemyślenia ubieram w formę wierszowaną”?

2. Ile wpisów związanych z metalem pojawiło się do tej pory na blogu Gra Muzyka?

3. Kiedy powstał pierwszy oraz tysięczny wpis na Gra Muzyka?

4. O której płycie na Gra Muzyka napisałem „Szarańcza nadciąga”?

5. Z którym utworem jakiego zespołu kojarzy mi się „Fanatycy” zespołu Luxtorpeda?

Być może pytania wydają się trudne, ale wierzcie mi, aby znaleźć na nie odpowiedzi wystarczy odrobina sprytu bądź/i znajomość struktury bloga. Na odpowiedzi czekam do środy 20 lutego 2013. Zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie odebrania nagród. Czas start!

 

autor: Mariusz Rodziewicz
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.