platforma blogowa portalu głos koszaliński

Koncert: Natural Dread Killaz w Kreślarni 19 lutego 2013

We wtorek 19 lutego 2013 roku koszaliński klub Kreślarnia odwiedzi gorący, bo reggae/dancehallowy skład Natural Dread Killaz. Początek o godz. 21. Wstęp kosztuje 15 i 20 złotych.

Natural Dread Killaz

Natural Dread Killaz

Po mocno rockowej jesieni w koszalińskiej Kreślarni przyszedł czas na łagodniejsze brzmienia. W zeszły weekend dla około 300 fanów zagrał tu popularny zespół Enej, który łączy folk z reggae i ska, a w najbliższy wtorek zagra Natural Dread Killaz.

NDZ to bracia Manuel „Mesajah” Rengifo Diaz, Daniel „paXon” Rengifo Diaz oraz ich kolega Grzegorz „Yanaz” Janas. Pełnią oni funkcje wokalistów i producentów muzycznych. W swoich utworach łączą słonaeczne jamajskie klimaty reggae i jego odmianami: dancehallem, dubem, ragga oraz elementami hip-hopu. Nie ograniczają się jednak jedynie do brzmień muzyki jamajskiej, czego przykładem są salsowe elementy, które słychać w kawałku „Sample” z krążka Naturalnie. Szukają nowych dróg, obierają nowe kierunki, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku. Wokalistom na koncertach towarzyszy zespół Riddim Bandits. Zespół na swoim koncie dwa wydane albumy „Naturalnie” z 2005 roku i „Ile lat…” z 2010 roku.

Bilety na koncert Natural Dread Killaz można kupić w przedsprzedaży za 15 złotych. W dniu koncertu kosztować będą 20 złotych.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Waedu7SnyEA[/youtube]

autor: Mariusz Rodziewicz
kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.