platforma blogowa portalu głos koszaliński

Charytatywnie w Variete Muza. Derzuki, Roadside i inni. 17 lutego 2013

Grający covery The Beatles koszaliński zespół Derzuki, bluesowy Roadside, duet Zwierzak i Dr. Ł oraz Madera – to wykonawcy, którzy w niedzielę 17 lutego 2013 roku zagrają charytatywny koncert w koszalińskim Teatrze Variete Muza. Będą zbierać pieniądze na chorą Oliwkę.

The Beatles - Szóstka z Koszalina

The Beatles – Szóstka z Koszalina

Mała Oliwka z Koszalina cierpi na nowotwór. Na walkę z chorobą potrzebuje pieniędzy. (Więcej o >>> Oliwka z Koszalina jest bardzo chora. Możesz jej pomóc)

Dlatego też organizowany jest specjalny koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc małej Oliwce. Ten odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2013 o godz. 18 w Teatrze Variete Muza.

Zagrają tu:

* Madera

* Roadside, czyli koszalińska kapela grająca bluesa z elementami psychodelii i rocka. Zespół tworzą: Sebastian 'der Strychen' Strycharczuk (perkusja i wokal), Krzysiek 'Kaczor' Kretkowski (bass), Bartek 'Bartas' Rogalinski (gitara), Szymon 'Adziad' Kala (harmonijka).

* duet Zwierzak i Doktor Ł, czyli dwie osoby, których fascynuje blues w surowej odmianie: Marcin „Zwierzak” Mazur i Łukasz „Doktor Ł” Żurawski. Stworzyli minimalistyczną propozycję nie tylko dla fanów gatunku muzycznego wywodzącego się ze śpiewów Afroamerykanów z południa USA, z pewnymi wpływami muzyki folk. „Zwierzak” jest grającym na harmonijce ustnej wokalistą, zaś „Dr Ł” akompaniuje na gitarze elektrycznej obsługując jednocześnie nogami mini zestaw perkusyjny.

* Derzuki – to w skrócie koszalińscy The Beatles. Więcej przeczytacie tutaj >>> Derzuki – Koszalińscy The Beatles

Oprócz samego koncertu w trakcie imprezy prowadzone będą także licytacje m.in. autografu Stana Borysa z singlem „Znieczulica”, karykaturę Renaty Przemyk z autografem, plakat z autografem Andrzeja Wajdy, koszulkę oraz zdjęcia z autografem Mariusza Czerkawskiego.

Bilety na ten charytatywny koncert kosztują 30, 50 i 70 złotych.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.