platforma blogowa portalu głos koszaliński

HAOS, czyli O.S.T.R. i Hades łączą siły. Premiera 26 luty 2013

O.S.T.R. szykuje wydanie nowej płyty. Podobnie, jak w zeszłym roku nie będzie to solowy album, a kooperacja. Album HAOS nagrywa wspólnie z Hadesem z HIFI Bandy. Za produkcję odpowiada O.S.T.R. przy współpracy z Killing Skills.

 

O.S.T.R. i Hades, czyli HAOS

O.S.T.R. i Hades, czyli HAOS

Fani Ostrego wiedzą, że już od lat co roku w ostatnim  tygodniu lutego wydaje swoją kolejną płytę. W 2012 roku odstąpił od tej reguły w dwóch punktach. Album w marcu i nie był to krążek solowy, a jako Tabasko w kolektywie z Kochanem, Zorakiem i DJ-em Haem-em. W 1013 roku ponownie Ostry nie wyda solowego albumu. Będzie to bowiem krążek HAOS nagrany wspólnie z Hadesem.

Studyjne spotkanie raperów nastąpiło przy okazji najnowszego singla POE. Emade wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi, a oni zamiast wdać się w spór o pierwszeństwo, nagrali po prostu wspólny numer. Tak to się zaczęło.

O.S.T.R. to artysta, który na swoim koncie ma co najmniej kilkanaście albumów, wśród których są jego solowe płyty, jak i krążki, na których był producentem (album Abradaba „Abradabing”, Skill Mega „Normal Magic”, Cadillac Dale, Grand Agent „Adult Contemporary”).

Z kolei nagrywający dla wytwórni Prosto Hades to raper znany z krążków HIFI Bandy oraz z solowej płyty. Może jeszcze nie doczekał się masowej popularności, ale wśród znawców tematu od dawna wskazywany jest na nową nadzieję polskiego rapu. Wynik tej współpracy już 26 lutego 2013 roku w sklepach muzycznych.

Surowe produkcje, w większości autorstwa Ostrego, wzbogacone zostały o “Killing Skills Touch”, gdyż Ostry jest teraz stałym elementem tego kolektywu producenckiego. Na płycie znajdziecie też produkcje niejakiego Drumlinaz. Jeśli jesteś mało znanym producentem, a kilka Twoich rzeczy ląduje na albumie Ostrego i Hadesa, to wiadomo, że prezentujesz nietuzinkowy poziom. I tak właśnie jest.

Całość opatrzyli cutami DJ Haem i DJ Kebs, a koncepcyjną okładką zajął się SewerX.

1. INTRO HAOS
2. Rap na osiedlu
3. Czas dużych przemian
4. Psychologia tłumu
5. Ona czy ja
6. Mam dość
7. Bądź słuchaczem
8. Mniej więcej
9. Powstrzymać Cię
10. …perspektywy
11. Sugar Haze
12. Stary Nowy Jork
13. Obsesja
14. Idealny Świat
15. Niewidzialni ludzie
16. Kolacja

autor: Mariusz Rodziewicz (+ materiały prasowe)

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.