platforma blogowa portalu głos koszaliński

POE (OSTR / Emade) „My albo oni” feat. Hades. Nowy singiel 2013

„My albo oni” to najnowszy numer, który nagrali wspólnie Emade i O.S.T.R. w ramach POE (Projekt O.S.T.R. Emade). Gościnnie wystąpił tu Hades z HiFi Banda.

POE feat. Hades - My albo oni

POE feat. Hades – My albo oni

Numer ten będzie dostępny tylko jako singiel na winylu.

Emade jako producent i O.S.T.R. jako MC spotkali się w studiu już dwukrotnie nagrywając świetne albumy „Szum rodzi hałas” (2005) i równie ciekawy, kompletnie inny pod względem brzmienia od swojego poprzednika „Złodzieje zapalniczek” (2010). Nagrany bardzo szybko i spontanicznie, dzięki czemu czuć na nim charakterystyczny luz i świeżość.

Po zdecydowanie krótszej przerwie O.S.T.R. i Emade spotkali się ponownie. Tym razem zrobili wspólnie jeden utwór „My albo oni”, a do współpracy zaprosili Hadesa, rapera z HiFi Bandy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DlbnjR2YXlw&hd=1[/youtube]

Warto tu dodać, że całkiem niedawno O.S.T.R i Hades nagrali numer „600 dni”.

To kolejne spotkanie w studio Ostrego i Hadesa to tylko przedsmak tego, co fani obu raperów otrzymają w lutym 2013 roku. To wtedy ukaże się ich wspólny album. A to oznacza, że już po raz drugi O.S.T.R. rezygnuje z wydania solowego albumu w lutym. Po raz pierwszy odstąpił od tej reguły w 2012 roku, kiedy to zamiast solówki ukazał się krążek pod szyldem Tabask, w którym oprócz Ostrego pojawili się Kochan, Zorak i DJ Haem. Wszyscy jako MC.

Póki co, można cieszyć się winylem z utworem „My albo oni”. Okładkę robił Maciek z Listy Studio. To także setna płyta w katalogu Asfalt Records. Na stronie B można znaleźć instrumental do nowego numeru oraz do kawałka POE “Nie odejdę stąd” z 2011.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentowanie wpisu jest wyłączone.