platforma blogowa portalu głos koszaliński

The Sixpounder i teledysk do „Last True Cowboy Manifesto”. Druga płyta prawie gotowa!

Muzycy z wrocławskiej formacji The Sixpounder wypuścili na światło dzienne kolejny owoc swojej pracy – klip video do ich flagowego utworu “Last True Cowboy Manifesto” z płyty “Going To Hell? Permission Granted!”.

 

The Sixpounder - Last True Wieczerza

The Sixpounder – Last True Wieczerza

Teledysk został nakręcony w parku rozrywki Western City w Karpaczu, a na planie i przy montażu pracowało ponad 30 osób. Za produkcję odpowiada grupa „2ND DOOR ON THE LEFT”.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2Lgu_5Xl1vU [/youtube]

 

Realizacja tego klipu to ostatni etap promocji debiutanckiej płyty. Równocześnie trwają intensywne prace nad drugim albumem, który jest już w całości nagrany i aktualnie przechodzi fazę miksów, za którą odpowiada Jacek Miłaszewski (Acid Drinkers, Hunter). Na płycie znajdzie się 10 premierowych utworów, w 3 z nich pojawią się wyjątkowi goście. Więcej szczegółów wkrótce!”

 

Recenzja >>> The Sixpounder „Going To Hell? Permission Granted!” [recenzja]

 

Dla samych członków zespołu zrealizowanie teledysku było wielką przygodą i wyzwaniem jak zresztą sami opowiadają:

„Last True Cowboy Manifesto” jest utworem, który podkreśla nasze jestestwo, jest kwintesencją The Sixpounder, szybki, w pysk i do rzeczy. Teledysk do tego numeru musiał być najlepszym jaki dotąd zrobiliśmy i wiem, że to się udało! Obraz ten jest największym naszym dotychczasowym przedsięwzięciem i jestem dumny z naszych fanów i przyjaciół, którzy walnie przyczynili się do jego powstania” – mówi Frantic Phil. “Zaangażowaliśmy do niego aktorów, kaskaderów, broń palną, efekty specjalne i konie, które umiały zrobić wszystko. Nawet kawę”.

 

Rozmowa z Paulem Shrill’em >>> Paweł Ostrowski [The Sixpounder]: Działamy! Nie ma czasu na zatrzymanie [wywiad]

 

„Last True Cowboy Manifesto” to dla nas najważniejszy utwór na płycie”mówi Paul Shrill. „Ten teledysk musiał być wielki, z rozmachem i ma robić wrażenie.Końcówka ubiegłego roku była dla nas niezwykle pracowita. Oprócz teledysku, zarejestrowaliśmy materiał na nasz drugi album. W tym momencie jesteśmy na etapie mixu. Nie możemy się doczekać efektu finalnego. Płyta będzie zdecydowanie szybsza, bardziej melodyjna i jeszcze bardziej przebojowa od debiutu. Teledysk do Last True Cowboy Manifesto to nasz manifest, który przygotowuje grunt pod nadchodzące trzęsienie ziemi!“.

 

(materiały prasowe)

Komentowanie wpisu jest wyłączone.