platforma blogowa portalu głos koszaliński

Mega Kulis „Ho Ho Ho Mixtape”. Rap świąteczny. Są chętni?

Mega Kulis, raper pochodzący z Koszalina obecnie mieszkający na Wyspach wypuścił specjalny mixtape. „Ho Ho Ho Mixtape” to sześć hip-hopowych numerów o świętach Bożego Narodzenia.

Mega Kulis - Ho ho ho mixtape

Mega Kulis – Ho ho ho mixtape

Jeśli jednak szukacie na tych trackach zadumy i filozoficznych rozważań na temat świąt, to się grubo mylicie. Mega Kulis podchodzi do nich w sposób jak najbardziej materialny. Święta kojarzą mu się przede wszystkim z wolnym od pracy, z choinką, lenistwem, jedzeniem bez opamiętania i piciem alkoholi. Najlepszy do tych celów nadaje się czas pasterki.

W porównaniu z poprzednim albumem „Jalapeno Mixtape” ten materiał jest zdecydowanie pozytywny (Wyjątkiem od tej reguły jest ostatni numer), choć i tutaj Mega Kulis nie oszczędza na wulgaryzmach.

Sam Mega Kulis mówi: – Do mixtejpu użyłem instrumentali niemieckich raperów Sido i Bass Sultan Hengzt’a. Skrecze zapodał standardowo DJ Veron. Całość powstała w pierwsze dwa tygodnie grudnia od napisania po nagranie. Zrobiłem 130 płyt w wersji fizycznej. Trafiły w koperty i standardowo wysłałem je już do znajomych za free.

Cztery z nich trafiły do mnie. Jeśli chcecie dostać ten mixtape to piszcie na adres podany poniżej. Cztery pierwsze osoby otrzymają ode mnie płyty Mega Kulisa. Jako gwiazdkowy prezent! Zwycięzcy zostaną o tym poinformowani mailowo.

autor: Mariusz Rodziewicz

kontakt: mariusz.rodziewicz@mediaregionalne.pl

Komentarze (1) do “Mega Kulis „Ho Ho Ho Mixtape”. Rap świąteczny. Są chętni?”

  1. MarcinBJ napisał(a):

    Jak ciekawe, to poproszę 😀